Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? 17/L

Miért csinálja ezt? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel fél évig kapcsolatban voltam. Megtettem érte mindent, ami csak tőlem telt, számomra az ő boldogsága volt az első. Majd 6 hónap után azzal az indokkal hagyott el, hogy talált nálam jobbat. Egyáltalán nem kételkedtem ebben (mármint, hogy találhat jobbat), hiszen rengeteg szebb, viccesebb stb. lány van. Viszont mikor meg tudtam,hogy ki az új barátnője, eléggé rosszul esett, hogy pont ő érte hagyott el. Tényleg nagyon vonzó lány, és kedves is, de eléggé buta, és nagyon unalmas, nagyjából semmiről sem lehet vele beszélni. Az pedig pláne rosszul esett, hogy míg én mindent megtettem az exemért, ez a lány lesz@arja, és még nyugodt szívvel flörtölget is minden második fiúval. Nagyjából három hónapig sírtam, szomorkodtam a fiú miatt, de aztán szép lassan kezdtem "kigyógyulni" belőle. Most semlegesen érzek iránta, nem haragszom rá, nem is vonzódom hozzá. Viszont a mai esettel kissé összezavart engem. A barátaim vagy 5x szóltak, hogy már 1 perce engem néz. Először azt hittem, hogy félrenézték, és igazából csak bambul ki a fejéből, de hátrafordultam, és sajnos nem, mert azonnal elkaptam a tekintetét. Nem tudom miért csinálhatja,azt szinte 100%-ig kizártnak tartom, hogy megbánta volna, hogy szakított, mert elvileg szereti az új barátnőhét. Ne értsétek félre, nem jönnék vele újra össze, mert egy paraszt lett. Viszont érdekel ennek az oka, mert zavaró, nem nagyon tudom magam így elengedni.

2017. szept. 1. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok.;)
2017. szept. 1. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:
a másik lány meg nem, meg is oldottuk :)
2017. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát ha meg ezért hagyott el, akkor elég gáz mert:

1. Ha valakit szeretsz (márpedig nekem ezt váltig állította) akkor nem a szex az első.

2. Még csak be sem próbálkozott nálam, néma gyereknek pedig anyja sem érti a szavát.

De természetesen ez is megeshet.:)

2017. szept. 1. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem most hallottad életedben utoljára, hogy szeret valaki és mégsem igaz. Ha elég okos, rájött magától is, hogy szűzen akarsz meghalni ( ez csak poén volt, ne add olcsón a bőröd) Majd a következő srác jobb lesz, az élet már csak ilyen :)
2017. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos. Csak akkor rám se nézzen, mert nincs kedvem foglalkozni vele.
2017. szept. 1. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
A szűz vagyokot nem csak úgy írtam, csak előtte válaszolt valaki, akinek végülis törölték a válaszát.
2017. szept. 1. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!