Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik az álmaitok? Azon fölül...

Mik az álmaitok? Azon fölül hogy elhelyezkedtetek egy munkahelyen és dolgoztok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kijutni egy BL-döntőre 😃😃😂
2017. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
usában élni
2017. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű feleség, gyerekek és hitelmentes élet.
2017. szept. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhelyezkedni egy munkahelyen és dolgozni egyáltalán nem az álmom. Jó sokat keresni már igen, miközben a megkeresésbe nem fásulok bele, és jut idő plusz kedv az elköltéshez is.

Egy stresszmentesen biztosítható anyagi háttér jól jönne, amiből finanszírozok magamnak egy csendes, természetközeli helyet.

2017. szept. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy társ (nő), akivel kölcsönösen elfogadjuk egymás hibáit. Ami pedig lehetetlen: egy új agy:).
2017. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Saját vállalkozást indítani, hogy lássam önállóan is megtudom állni a helyem, majd egy odaadó férj, 2-3 gyerek akiknek lehetőségeimhez képest mindent megtudnék adni.
2017. szept. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően egy barátnő, feleség minden más gyakorlatilag megvan.
2017. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyszerű feleség, akitől megkaphatnám azt a szeretetet és törődést, amit még a barátok sem képesek biztositani.


Ráadásul szeretnék két gyereket is, akiknek a lehető legjobb gyerekkort teremteném meg, de mindemellett megmutatnám azt is nekik, hogy a drága holmiknak keserves munka az ára, és e-miatt nekik is meg kell becsülniük ha ilyet kapnak.


Hobbiból szeretnék egy fantasy könyvet írni, és publikálni. Legalább ezzel is kicsit színt hozok a szürke hétköznapokba.


A szakmámban minél kiemelkedőbb személy szeretnék lenni, és ezt a remélhetőleg segitőkész kolégákkal együtt dolgozva fogom(/fogjuk) elérni.


A családomnak egy csomó közös élményt szeretnék szerezni, elutaznék velük néhány külföldi országba, és pár hirtelen ötlettől vezérelt programra is elvinném őket.


Ezek egyenlőre álmok. Mindenesetre én tenni fogok érte, hogy megvalósuljanak.

2017. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy legyen miért emlékezni rám, ha már meghaltam.
2017. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Néhány álmom már teljesítettem - például a munkakör, amiben dolgozom, vagy az ország, amiben élek. A legnagyobb álmom beutazni a világot, de ezt most is teszem, csak szépen apránként. Szeretnék eljutni arra a szintre, amikor ki tudok venni egy év fizetetlen szabadságot és egy hátizsákkal nekivágni a világnak, de ez 1-2 éven belül reális elképzelés.
2017. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!