Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha az életem...

Mi van akkor, ha az életem annyira a másoknak való megfelelésről és a bizonyításról szólt, hogy ha felteszem magamnak a kérdést, hogy mit is akarok valójában, nem tudok rá válaszolni?

Figyelt kérdés

Ennek előzménye van, hogy így alakult. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Kívülről úgy néz ki, mintha sínen lennék, de ez csak a látszat. Ma azon gondolkoztam, hogy ha kívánnom kellene valamit, ami igazán boldoggá tenne, nem tudnék mit mondani. És ez rohadtul elszomorít. Mégis olyan, mintha befalaztam volna magam a saját börtönömbe, és nem tudnék kitörni,

25/L


2017. szept. 5. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Rengetegen vannak így, bár ez téged nem vigasztal. Csak közhelyes baromságokat fognak itt mondani, ahogy én is..mert mást nagyon nem lehet erre. Nem ismerünk, így erre nem nagyon lehet megoldást adni. Keress magadnak egy életcélt, ami boldoggá tesz, munkában se azt nézd, hogy mivel lehet sok pénzt keresni..azt válaszd ami közel áll a szívedhez és akkor soha életedben nem kell dolgoznod. És aki azt mondja, hogy ez nem ilyen egyszerű..annak elárulom, hogy: DE. Amit szeretsz abban sikere leszel, ha meg van a kreativitásod és kitartásod. Persze tudom, hogy nem a munkáról kérdeztél, de ez is az élet jelentős részére kihat. Meg keress hobbikat is, valami sportot, ami boldoggá tesz, amiben teljesíteni tudsz és bizonyítani magadnak, ami megelégedettséggel tölt el. És nem a versenyeken elért eredményekre gondolok, hanem arra, hogy saját magadnak bizonyíts ne másoknak. Szard le ki mit gondol. ezt próbáld meg leküzdeni..csak párszor próbáld ki, milyen király érzés és utána már könnyen fog menni
2017. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

"A legjobb időpont a faültetésre 20 évvel ezelőtt volt. A második legjobb időpont ma van."

- kínai közmondás


Remélem megérte a sok herce-hurca, de ha változtatni akarsz, akkor ma kezdd el. 25 év még nem túl késő.

2017. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozol, a hétvégén meg mész apukádhoz vasalni. Ihatsz a forrás vizéből te is.
2017. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!