Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki durván berúg, akkor...

Ha valaki durván berúg, akkor másnap komolyan nem emlékszik semmire? Esetleg megéri úgy berúgni, hogy másnap ne emlékezzünk rá, hogy mit tettünk az éjszaka?

Figyelt kérdés
eddig még nem tapasztaltam ilyet, és csak kíváncsiságból kérdezem.

2017. szept. 6. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Én így csesztem el barátságokat...

2017. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nekem szerencsére még nem sikerült erre a szintre lezuhannom az ivásban, habár értelmét sem látom, hogy valaki öntudatlanra issza le magát. A macskajaj meg mindig is elviselhetetlen volt számomra, ezért ma már egyre visszafogottabban fröccsözgetek.
2017. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem eddig - szerencsére - nem sikerült még leinnom magam erre a szintre, de van, ha többet iszom, másnap csak homályosan emlékszem a dolgokra, van ami kiesnek.

viszont egyik ismerősöm kelt már úgy fel reggel, hogy ő azt mondta, nem emlékszik semmire az elmúlt 6 órából.

2017. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ melyik nézzük hogy megéri-e, a diszkó háta mögött 2 arab részéről(ők nyilván örülnének is neki mert magatehetetlennel nincs gond), vagy a Te oldaladról(jobb nem tudni mit műveltek veled)?


Én már ittam is drogra, és ital nélkül is voltam olyan helyzetben hogy fél napot feküdtem ismeretlen területen, nyilván oda botorkáltam el csak közben elfáradtam, pedig magamnál voltam, de másnap azért nem emlékeztem a történet kezdetére, mert addig hosszú volt a nap, és elfáradt az agyam.

25F

2017. szept. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha olyan részeg vagy, hogy képtelen vagy visszaemlékezni, akkor akkor sem nagyon élvezhetted a dolgot, amikor be voltál épp rúgva. Amúgy sokan csak letagadják, hogy emlékeznek, mert kínos lenne nekik bevallani, hogy tudják, hogy mit csinálnak. Általában bátrabb vagy részegen, elmúlnak a gátlásaid, de attól még emlékszel, hogy mit csináltál.
2017. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az még hagyján, hogy könnyebben meg is erőszakolhatnak, a véralkohol magas szintje akár halálos is lehet. Nem tudom megérteni ezeket az idiótákat, akik ennyire nem képesek önkontrollra.
2017. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is arra gondolok, hogy ilyen ember nagyon kevés van, kivéve persze azokat az eseteket, akik a pia mellett mást is használnak.


velem is csak 1-2x fordult elő, hogy nagyon berúgtam, mert ingyen volt a fogyasztás egy rendezvényen :D olyan nem volt sose, hogy semmire nem emlékeztem, meg egy idő után már jött is kifele minden...


akik azt mondják, hogy szabályosan kiesett a tevékenykedés, olyan nem hiszem hogy van. ha valaki nem emlékszik semmire, az azért lehet, mert nem is történt semmi, csak feküdt valahol egy árokban vagy kitudja hol :D

2017. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szombat este menj el egy szórakozóhely környékére, szinte biztos fogsz találkozni padokon vagy épp eldugottabb helyeken fekvő emberekkel... nos ők garantáltan nem fognak semmire emlékezni.
2017. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!