Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit változik az ember 17...

Mennyit változik az ember 17 és 22 éves kor között? Mert én se külsőre, se gondolkodásban nem változtam.

Figyelt kérdés

2017. szept. 6. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Jó visszamaradott lehetsz.

Rengeteget kellene változni ilyenkor.

2017. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne privátba írj, nem szoktam válaszolni.

Igen, tehetsz róla, ha fejlesztenéd magad mondjuk olvasással, tanulással, új hobbik kutatásával, akkor napról napra olyan lennél, mint akit kicseréltek.

2017. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2017. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont 22 vagyok. Szerintem azért nem veszed észre a változást, mert nem hirtelen történt, hanem fokozatosan. Alapjáraton én is azt mondom, hogy nem nagyon változtam, de ha visszagondolok, akkor most összességében érettebbnek gondolom magam, mint 17 évesen. Ezt leszámítva nem érzek különösebb változást.


Durva, hogy 17 évesen egy 22 évest egy teljesen más generációnak gondoltam, "öregnek", teljesen felnőttnek. Most meg szinte semmi különbséget nem látok köztem és a 17 évesek között.

2017. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég sokat,szóval nem tudom miről beszélnek az előző válaszolók :D
2017. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Külsőre csak annyit, hogy a hajamba került egy plusz szín.

Belsőre: az alaptermészetem igazából megmaradt, de mivel 19 évesen el kellett költöznöm és egyetem mellett dolgoznom kellett, először kicsit meginogtam, mert hirtelen szakadt a nyakamba sok minden, aztán ahogy ezen felülkerekedtem, érettebb és tapasztaltabb lettem. A lelkivilágom sokat javult az elköltözés után, így mondhatni hogy ezen a téren is fejlődtem.

2017. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!