Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme így...

Szerintetek van értelme így az életnek?

Figyelt kérdés

Valószínű örökre egyedül maradok, nincs pasim, se barátom. A családom egyenesen utál. Vannak céljaim még ezek éltetnek, de így se látom értelmét az életemnek. Egyedül csak boldogtalanul lehet élní.

Nagyon pocsék ember vagyok egy ember nincs aki szeretne.

Egy felesleg vagyok.

Van így értelme? Csak azért éljek, h elérjem a céljaim megvalósítható részét, egyetem, magán vállalkozás, emberek segítése, de emellett se család, senki akinek érnék valamit?


2017. szept. 6. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos átérzem mert én is hasonló helyzetben vagyok. Ráadásul még gyógyíthatatlan beteg is vagyok ezek mellett ami miatt még inkább selejtnek érzem magam.
2017. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

"Valószínű örökre egyedül maradok, nincs pasim, se barátom."

Soha nem tudhatod mi lesz a jövőben. Azzal hogy olyanokat gondolsz, hogy úgyis egyedül maradsz, csak a negatív érzelmeket növeled magadban. Nincs értelme hogy ilyeneket gondolj.


"Nagyon pocsék ember vagyok egy ember nincs aki szeretne. "

Attól hogy nincs olyan aki szeretne téged, nem jelenti azt hogy pocsék vagy.


"Egy felesleg vagyok."

Nincs értelme ennek a mondatodnak sem. Nincs olyan, hogy valaki felesleges, és valaki nem. Nem létezik.

Az ilyen negatív megjegyzéseiddel nagyon szét szivatod magad, ezzel nagyon előresegít a negatív gondolkodásmódot.

Olyan, mintha értelmetlenül csak magadat szúrkálnád egy késsel, és közben így szeretnél boldog lenni.. Akkor abba kéne hagynod a szúrkálást.


"Van így értelme?"

Van.


"de emellett se család, senki akinek érnék valamit?"

Jelenleg nincs családod, és barátod. Ez a jelen idő.

Ha szeretnél valamit, és most negatívitással szivatod magad hogy nincs semmid, akkor nem is lesz.

Mintha.. Futnod kéne 5 métert. És te ahelyett hogy futnál, elkezdesz panaszkodni a startnál hogy nem vagy a célban. Érdekes ahogy akarsz valamit, és saját magad szivatod helyette.


Van értelme az életednek. Csak jelenleg egy gödörben vagy amit mások segítségével megástál magadnak, és ahhoz hogy lásd az életed értelmét ki kell jönnöd a gödörből.

2017. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapból nincs semmi "értelme" az életnek, csak ha adsz neki.
2017. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Az 1-es leírta a lényeget, annyival kiegészíteném, hogy hinni kell magában az embernek, nem ezt az önsorsrontó szöveget sulykolnia, mert az nem segít. Meg kell harcolni minden apróságért, persze az sokkal nehezebb, mint belenyugodni, hogy nem lehet változtatni jó irányba. De igenis lehet, csak egyes embereknek, mint nekem is nagyon nehéz, de jobb, mint elsüllyedni a posványban.
2017. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, elírtam, 2-es válaszolóra hivatkoztam.
2017. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Helo valaki fekudjon le a kerdezovel h jobban erezze magat
2017. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valszeg most kaptál rengeteg levelet kanos férfiaktól...


Amúgy picit írhatnál magadról, például mennyi idős vagy, miért érzed ezt, főleg, hogy írod céljaid vannak, tehát ez már egy jó alap.


Vagy ha gondolod egy hosszabb beszélgetésben is szívesen benn vagyok, akár csak erről a témáról, hátha tudok segíteni akár egy cseppet.

2017. szept. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké... És mi a bajod? Miért maradnál egyedül, miért nem ismerkedsz?
2017. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!