Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a buszsofőr...

Hogy szoktassam le a buszsofőrt, hogy ne udvaroljon állandóan?

Figyelt kérdés

3 éve (úristen hogy megy az idő) vagyok bejárós, azóta folyamatosan nyomul.

Eleinte csak kimerült abban, hogy tök hangosan köszöngetet, meg a tükörben nézegetett. Aztán mondogatták, hogy mikor megyek hátra mindig a seggemet nézi...

Ez még gondoltam belefér...

Nagyon nem akarok bunkó lenni, mert sokszor megvárt reggelente vagy felvesz a zebránál, ha késésben vagyok. Muszáj ezzel a busszal járnom.

Aztán eljátszotta, hogy nem nyitotta ki az ajtót, mikor le akartam szállni. Meg a derekamat fogdosta mikor bérletet adott. Leállítottam, meg mondtam hogy van barátom. Ez volt kb. másfél éve.

Most megint csinálja. Minden reggel, hogy milyen csinos vagyok...A hajamat birizgálja leszálláskor, így majdnem lezökött a lépcsőn.

Hányszor kell szólni hogy abbahagyha? Egyáltalán nem jön be.


2017. szept. 6. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Vagy menj fiú barátoddal, ő majd kiosztja. Vagy hangosan a többi utas előtt szólj be neki. Ne haragudj, de állj már a sarkadra..
2017. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne tűrd el!!


Szólj rá durván, hogy ne tapizzon az engedélyed nélkül, csapj a kezére ha fogdos.

Ha nagyon durva, perrel is fenyegetőzhetsz, mert ez szexuális zaklatás.


Barátodat elhívhatnád egyszer, ha gondolod finoman célozva, ha gondolod szóban, erélyesen kifejezve, hogy ti együtt vagytok, nem tervezed megcsalni, és ő fogja őt perecbe hajtogatva az árokba fektetni, ha még egyszer hozzád merészel nyúlni.


Kedves? Megvár és felvesz? Szupi. A zaklatás nem kedvesség.

2017. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem öld meg. Fogj egy jó nehéz téglát, tedd a táskádba, és mikor legközelebb rád merészel pillantani, csűrd vele homlokon a p1csába! Mit képzel magáról? Felháborító, hogy egyes férfiak mit meg nem engednek maguknak. Rád néz, hozzád szól, bókol. Felháborító. Halálbüntetés! Minimum!
2017. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

Juj ,de nagy kamu sztori...

Ez az én sztorim volt pár hónapja. Valószínűleg csak cukkol

2017. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Kerüld el?

Gondolom volanbusszal jársz. Reggel ha látod hogy övé az a járat akkor várhatnál egy következőt, vagy esetleg menj eggyel korábbival

2017. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszönjük az iróniát, de azért az engedély nélküli fogdosás már jócskán kimeríti a zaklatás fogalmát.


Ha azt mondom hogy "nem" akkor azt lesz szíves figyelembe venni.

2017. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
(Utolsó előtti, azaz #4-es, csak beelőztél, 5-ös :) )
2017. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
(Frrrancba már. 22:18, 67%-os.)
2017. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindennap szinte az övé a járat... Nincs másik. A végállomáson szállok le.

Amúgy tök jó, hogy itt minden kérdésre azt írják, hogy kamu. Hát ez nem az.

Azt írtam, hogy még csak nézegetet, addig nem szóltam neki.

De olyan is volt, hogy a mikrofonba mondogatta be a nevemet, meg mindig hív előre beszélgetni...

2017. szept. 6. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Tuti kamu,ilyen a világba nincs
2017. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!