Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés az ha elájulsz?...

Milyen érzés az ha elájulsz? Mit történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
(csak valamiért nagyon érdekelt a téma) XD

2017. szept. 6. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én tényleg csillagokat láttam mielőtt elájultam, azaz mozgó fényfoltokat mindenfelé, de akkor már nem igazán tudtam kivenni hogy pontosan mi micsoda és mi történik, aztán meg semmi. A következő emlék az, hogy felébredsz és ha beverted valamidet akkor azt érzed egy idő után:D
2017. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Én olyankor távolról hallok csak, mintha bedugulna a fülem.
2017. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
78%
Nekem évnyitón volt, hogy elájultam. Az igazgató épp a mikrofonba beszélt, aztán elkezdtek összefolyni a szavak. Utána már úgy láttam, mintha be lennék zárva az emberi testbe és nem én lennék az. Dőlt hára a világ, fejem koppan. Majd atra ébredtem pár perc múlva, hogy magatehetetlen vagyok és 4 en emelnek fel.
2017. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Kellemetlen. Furcsán elernyed a testem. Lassan lecsukódik a szemem. Majd sötét lesz. Van mikor mindent érzékelek magam körül. Vegyesek az érzéseim.
2017. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
k_urva érdekes élmény lehet, egyszer én is át szeretném élni
2017. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem kétszer sikerült a dolog, igazából letompul a külvilág a hallás olyan lesz mintha víz alól hallgatnád a beszédet, meg a látás is szépen kezd elfolyni, az meg kb mintha könnyes szemmel néznél valamit.

Aztán filmszakadás.

2017. szept. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Olyan volt, mintha mély álomba kerültem volna, az utolsó pillanat még megvan, de utána semmi.
2017. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Én 1szer ájuktam el és azért, mert hörgőgyulladásom volt és köhögőrohamot kaptam és nem tudtam levegőt venni. A földön egy matracon ültem, csak a köhögés rémlik, aztán az, hogy hallok valamit, de nem értem, kinyitom a szemem, de nem értem mit látok, aztán kezd értelmet nyerni, a párom fölémhajolva szólongat, aztán érzem hogy fáj a hátam mert hátravetődtem a teásbögrére. Amúgy nekem hosszú időnek tűnt, de csak 1-2 perc volt.
2017. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Miért kell lepontozni mindenkit? Mi rosszat írtunk?
2017. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Egyik percben még álltam, utána meg már csak azt vettem észre, hogy anyám próbál felsegíteni. Semmit nem éreztem.

De láttam már egy nőt aki mellettem ájult el, mint darab zsák úgy dőlt egyenesen a föld felé. Nem ám az a filmes, összecsuklik a láb és szépen lefekszel típusú elájulás volt.

2017. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!