Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogok beilleszkedni...

Hogyan fogok beilleszkedni egy német középiskolába?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy kiköltözünk Németországba. Ezzel nem is lenne semmi gond, de egy szót sem tudok németül és úgy tűnik, nem egy magyar nyelvű iskolába fogok menni. Az angolom jó, de ez biztosan nem elég. Ráadásul így a továbbtanulásommal is bajok lesznek. Én nem egy német egyetemen akarok tanulni! Az volt az álmom, hogy bölcsészetre megyek. De így mi lesz velem? Kétségbe vagyok esve.

2017. szept. 9. 19:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj minden rendben lesz. Nem mondom hogy könnyen fog menni de meg lehet csinálni. Az én nagynéném is így került ki Bécsbe és már anyanyelvi szinten beszél németül. Kezdd el gyakorolni a nyelvet és egy idő után megtanulod mivel körülötted is úgy fognak beszélni. Sok sikert kívánok neked!
2017. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!