Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet egy ember egyszerre...

Lehet egy ember egyszerre nárcisztikus és érzékeny?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó.

Gyakran nárcisztikus vagyok, úgy érzem, untatnak az emberek a butaságukkal, a nulla intellektusukkal, a birka gondolkodásmódjukkal, a proli viselkedésükkel stb.

Néha viszont az átlagnál is érzékenyebb és empatikusabb vagyok, nagyon könnyen megsajnálok bajban lévő embereket, önkritikus is vagyok, haragszom magamra, ha úgy érzem, valakivel szemben inkorrekt voltam (még ha olyasmiről is van szó, amit a legtöbb ember lelkiismeret-furdalás nélkül megtesz a másikkal).

Mitől lehet ez?


18/f



2017. szept. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Nem zárja ki a kettő egymást egyáltalán.


Nárcisztikus személyiségzavar egyenlő nagyon erős önbizalomhiánnyal, szeretethiánnyal.

Akinek nárcisztikus személyiségzavara van, az az önbizalom és szeretethiányát egy egoista álarc mögé rejti el, hogy ne fájjon neki, ne élje meg a fájdalmat.


Ha érdekel ez a téma, nyugodtan írj.

2017. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"butaságukkal, a nulla intellektusukkal, a birka gondolkodásmódjukkal, a proli viselkedésükkel"


Ez azért igen szép....

2017. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyanez van nálam is, igencsak szép kérdés.
2017. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A parom narcisztikus, 25 eves, pasi. Hidjetek el, a narcisztikus onmagarol SOHA nem ismerne be, hogy narcisztikus, SOHA nem hibaztatna magat semmiert, nem tudja mi az, higy bocsanat keres, inkabb a korulotte levo osszestobbi ember a felelos, hibas, elmebeteg stb. De igen, letezik erzekeny narcisztikus, a parom is ilyen. Ugy elem mellette az eletem, mint egy ovo neni. Az egesz eletem befolyasolja a szemelyisegzavara, de mar regota egyutt vagyunk es megszoktam.
2017. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!