Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen pozitív dolgokat kapsz...

Milyen pozitív dolgokat kapsz nap, mint nap az emberektől?

Figyelt kérdés
( a semmit és hasonlók nem minősülnek válasznak)
2017. szept. 10. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van aki meghallgat. Szoktak keresni is. Érdeklődnek mi van velem. Van aki kedvesen mosolyog rám,pl dohányboltban. Segítenek ha kell. Sorolhatnám.. nincs okom panaszkodni. :) 40 f.
2017. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem megyek minden nap emberek közé, de olykor magam is meglepődök rajta hogy mennyien csipáznak. Például hiányzom nekik meg ilyenek.
2017. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem kapok semmit.
2017. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És aki tényleg nem kap semmit? Azt inkább rekesszük ki, mert a negatív dolgokról nem akarunk tudomást venni?
2017. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, de rosszat hamarabb kapok. Akikkel érintkezem általában nem beszélnek se magyarul, se angolul. Én pedig nem beszélek Európa minden nyelvén, ezért néha szoktak szemétkedni velem a németek, franciák. De a spanyolokat csipázom, ők mindig jófejek. Általában azok szoktak szemétkedni, akik alacsony beosztásban vannak, mint pl. targoncás, portás. Oda megyek hozzájuk mint külföldi, és egyből úgy viselkednek, mint akik vezető beosztásban vannak. Lásd a győri Audi gyárban a biztonságiakat. Szinte az összes fogyatékos, valaki jobban, van aki kevésbé, de az. Még a biztonságiak vezetője is kettyós, de úgy viselkedik, mintha az Audi vezérigazgatója lenne. Na az ilyen emberektől szoktam rosszat kapni, de aki rendben van önmagával, az segítőkész, az pedig jólesik.
2017. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmtől közvetett módon kapok szeretetet. Szóval reggel föláll, mint minden egészséges férfinak. Ő mosolyog és ad rá ez cuppanósat, és az mondja most nem éhes, de este kiszopja.

Az anyóssal is jó a viszonyom, szeretem.

2017. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4 nem ezt mondtam.

Csak szerettem volna, hogy kifejtsétek a kérdésem.

Persze, tisztában vagyok vele, hogy ilyen is van.

Csak azért csak van valami, amit meg tudnátok említeni:( A legapróbb dolog is.

Családtagoktól, munkahelyen, suliba, egy idegen. Bármi.

Pl akár az is, ha valaki segít, vagy rátok mosolyog az utcán.

2017. szept. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!