Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok utálják jobban a...

A magyarok utálják jobban a románokat, vagy a románok a magyarokat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mi magyarok mindenkit utálunk, csak valamelyik népet kicsit jobban, valamelyiket kevésbé.
2017. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A románok jobban utálják a magyarokat. Tulképp az összes szomszédos ország utálja a magyarokat. Sokan élnek ezekben az országokban akik és vannak kivételek de többségében igen. Az a legnagyobb baj hogy egyet tudok velük érteni. Le lehet szavazni. A magyarok egymással is aljasok és szemetek. Ha külföldön vagyok akkor én letagadom hogy magyar vagyok és nem szemétségből hanem azért hogy elejét vegyem valami rossznak amilyenek miatt eleve otthagytam azt az országot. Persze biztosan vannak akik szerint a magyarságot rózsaszínben látják. Ez olyan mint akikor egy party leghangosabb legkötekedőbb legbeszólósabb figurája azt hiszi magáról hogy ő a társaság központja és mindenki szereti közben meg már mindenki azt várja hogy dögöljön már el innen ez a szemét.
2017. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
#1! nem ez volt a kérdés - és nem is igaz (legalább is rám nem) a kérdésre: hatás-ellenhatás: a két erő egyenlő, tehát kb egyforma a viszonyulás... De azért jókora általánosítás.
2017. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én a 2. hozzászóló voltam és nem minden magyar ilyen de sajnos kevés magyar rendes. Azért is szoktam a gyakorira járni mert itt találok normális olyan gondolkozású magyarokat is amilyenekkel a valódi életben nem találkoztam. Nem jó általánosítani de amikor 10 000 emberből csak egy rendessel találkozol akkor elgondolkozol hogy valószínűleg nem alaptalanul gondolod úgy ahogy.
2017. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A románok magukat utálják, de ezt nehéz elviselni, így valahová tenni kell. Külső forrást találni. Az önutálatuk nagyban hozzájárult csócseszkú hatalomrajutásával, szó szerint haldokoltak az emberek az éhségtől, mert csocseszkú egy az egyben visszafizette az IMF uzsora-kamatait.

Az, hogy a románok nem pusztultak el az ott élő magyarok miatt van (Erdély), de már eleve az önutálatuk miatt volt ilyen csocseszkujuk.

Azán az utálatuk érthető, ha tudod, milyen gyáva féreg módon szerezték meg Erdélyt, én sem tudnék csak utálattal nézni a magyarokra, mert egy seb, ami arra emlékeztet, milyen gyáva férgek volt őseink a magyarokkal.

Ez pszichológia. De elmúlt. Mi is ravaszak voltunk (őseink) menekülést szinleltek, üldözőieket lenyilazták a hátraülve a lóvon. Most megyek vizelni.

2017. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkét nép ugyanannyira utálja egymást szerintem.
2017. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!