Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A macis testalkatú férfiak...

A macis testalkatú férfiak tényleg jobban vonzzák a nőket?

Figyelt kérdés
Igaz ez, vagy csak hazugság?

2017. szept. 12. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
A megnyerő kisugárzás vonzza a nőket
2017. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Mihez képest?

Sok macis testalkatú pasinak olyan humora, személyisége van, hogy öröm vele lenni, az ilyenbe könnyebb is belehabarodni. Tehát itt a személyiség a meghatározó. Annak a mackós pasinak aki mondjuk félénk, szégyellős nagyon nehéz dolga van a párkeresésben, általában sokszor nem mernek kezdeményezni vagy félősek, na ők pl. nem nagyon vonzzák a nőket (bocsi)

Persze vannak olyan lányok, akiknek a mackósok jönnek be, ismerek ilyeneket, de mondjuk sokan mégis az izmosabb vagy átlagosabb pasik mellett kötnek ki.

2017. szept. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem. Ezt a ferfiak eloszeretettel hangoztatjak, mert egyszerubb magukat mackosnak hivni, es a pocakjukbol divatot csinalni, mint eletmodot valtani, es esetleg mozogni.

Egyebkent Magyarorszagon olyan sok mar a pocakos ferfi, hogy szerintem a nok tobbsegenek nincs is mar kulonosebben mas valasztasa ha nem akar egyedul lenni. En kulfoldon elek, es itt a ferfiak adnak magukra 40 felett is, altalaban vallasak sportosak az itteni pasik. Akik pedig a magukat mackosnak mondo tipusba tartoznak, azok hasonlo alkatu nokkel vannak. Vagy azert mert ok is a sajat tipusukhoz vonzodnak, vagy mert nem talalnak maguk melle homokora alaku szexbombakat, mivel azoknak van mas valasztasuk is.

2017. szept. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy baromság.
2017. szept. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Elsőnek adok igazat!
2017. szept. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ez az alkat a zsánerem, de ahogy írták, sok múlik a kisugárzáson és a belsőn. Hiába tetszel így a lánynak, de ha nem mersz megszólalni a közelében vagy bunkó vagy, az egész mit sem ér.
2017. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert a pénzesek és tök mindegy a külső.
2017. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Kivancsi lennek hogy a mackos testalkatot elteto valaszolok vajon valoban nonemuek-e. Nem-e nehany - a kerdesben igencsak eritnett - ferfi valaszolgat itt "alruhaban"? Mert en nem hiszem, hogy ez az alkat a normalis joizlesu csinos noknek a "zsanere" lenne...
2017. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonz.
2017. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Érdekes módon én ezt a "macis" kifejezést eddig csak csajoktól hallottam. És én azt veszem észre hogy ez így van. A nem kövér, de kicsit kövérebb ("macis") csávók ahogy én látom tényleg könnyebben csajoznak.

Mondjuk lehet azért is, mert akik erről eszembe jutnak mind minimum 185 magasak is.

2017. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!