Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Leeshet a körmöm?

Egy kicsit fáj, és az elején ahol kezdődik a köröm, gyengébb a körmöm, mint a végén. És az elején van egy fekete kis pötty is.

09-13 19:01  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Lehetséges, nekem lejött egyszer a nagylábújjamról, hasonló volt a helyzet. A lényeg, hogy ne szedd le erővel, hanem hagyd, hogy magától jöjjön le, ha lejön, mert tud alatta másik köröm képződni. Idővel biztos kiderül, ragaszd le vagy valami.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 09-13 19:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem ez a kézfejemen van így, és nem ütöttem meg, semmi.

# 2/3Időpont 09-13 19:07 Privát üzenet
Hát akkor nem hiszem, hogy le fog jönni, majd kiderül 😊

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 09-13 19:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Este randim van, és le kellene mosni a körmöm, újra akarom festeni, viszont nincs itthon körömlakklemosó. Valaki, valami gyors, házi praktika? Ötletek?
Miért csinálom ezt? Körmöm alá dugdosom a másik körmöm, lepedőt, párna/takaró huzatot és addig csinálom amíg meg nem fájdul annyira hogy késöbb is érezzem mert hamarabb nem birom..
Leeshet a körmöm?
Én mindig feketére festem a körmöm, nem hiszik azt hogy gonosz vagyok? Mert ugye elég fehér bőröm van, és csak úgy sugárzok a feketében.
Mit csináljak az ellen hogy rágom a Körmöm?
A pillanatragasztótól leeshet a körmöm?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu