Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fórumozók! Hogyan éltétek...

Fórumozók! Hogyan éltétek meg, amikor a fórumotok egyszer csak eltűnt, az oldal megszűnt ahova írtatok?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

én egy játékszervert vezettem, én szüntettem meg a játékot, de sokaknak hiányzott, nekem is :)

de más szintre léptünk és igyekeznem kellene, mert túl régóta váratom a közösséget :)


én több régi játékossal beszélgettem, játszottam együtt

ők egymással is játszanak, elég jó barátságot alakítottak ki a közös játék alatt, így máshol is beszélgettek


ha megszűnne például ez az oldal, nem hiányozna, régen több levelező partnerem volt, töröltettem a regemet, akivel akartam átmentem más platformra

2017. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
ez az oldal is eltünhtne már örökre
2017. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer egy hosszabb választ írtam egy kérdéshez, amit közben kitöröltek. Akkor szentségeltem egy sort, azóta rövid válaszokat írok.
2017. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdést írtam ki erről az oldalról. Nem volt durva, sok normális választ kaptam. Erre másnap törölték és egy ideig ki se írhattam. Nem értem mind a mai napig miért
2017. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fórum volt, hanem fanfiction-oldal (Charmed-Grimoire)


Az adminok bxtak szólni az aktív tagoknak, hogy megszűnik, egyszer csak bezárták, és elérhetetlenné tették.


Fenn volt az eddigi legtöbb érzelmet kiváltó, legjobban megírt folytatásos történetem (3x23 fejezet, az egész sztori fele kb.), ami így semmivé lett. A gépemen fenn volt még öt fejezet, de a neten lévőket már nem tudtam leszedni, és a drága adminok el sem küldték tömörített fájlba.


Ennek 4 éve, azóta egy sort nem bírok leírni :(

2017. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!