Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért utálom annyira a...

Vajon miért utálom annyira a szenvedélybeteg embereket?

Figyelt kérdés
Akik cigiznek, és alkoholt fogyasztanak mindig, beleértve a saját családtagjaimat is.
2017. szept. 15. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nálam ez azért van, mert akaratgyenge embereknek tartom őket és taszítanak azok, akik nem tudnak parancsolni az ösztöneiknek.
2017. szept. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam is ugyanez van. Ráadásul még felesleges pénzkidobás is.
2017. szept. 15. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Én a kövéreket is utálom, kivéve persze ha betegség vagy gyógyászati kezelés miatt az. Akaratgyenge embereknek tartom őket akiknek rém egyszerű lenne javítani a saját életükön és a szeretteikén azzal, hogy leszoknak a káros szenvedélyükről, de ők inkább másra hárítják a felelősséget és kifogásokat keresnek, vagy akár tagadják az egészet. Taszít, kerülöm az ilyen embereket.
2017. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
mert megérdemlik. a pótcselekvés nem tesz semmilyen szükségletükért, csak elszívják előled az értékes levegőt.
2017. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert egy öntelt szemellenzős arrogáns buta ember vagy.
2017. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem olyan nehéz rászokni valamilyen szenvedélyre! (facebook, gépezés, vásárlás, bélyeggyűjtés, drog). Sok féle szenvedélybetegség van, a legtöbb ember szenved valamilyen szenvedélybetegségben!
2017. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Miért fáj az neked hogy a saját életével és a pénzével mit kezd?

Én pl csak egy emberfajtát utálok: Aki mindig a másikkal foglalkozik.

2017. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Részben megtudlak érteni, de részben nem. Vannak nagyon ellenszenves, akaratgyenge, jellemtelen szenvedély betegek, de van "szimpatikusabb" fajta is, akik valamennyire azok, bár ezek lehet jobban is tudják kezelni a bajukat, nem süllyednek túlságosan bele.

Pl. rémes amikor olyan emberek kritizálják egymást, akiknek különbözik a háttere (ezt nem veszik észre), nekem a szeretõ anyúcim mindenben segít, lelki támaszt nyújt mindig, s könyebb nekem, míg a másik embert környezetébõl adódóan sok probléma veszi körül, nyílván más az életmódja, mint az enyém.

2017. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!