Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is degradálás?...

Ez szerintetek is degradálás? Mit szóltatok volna?

Figyelt kérdés

Nem rég esett ez meg velem.

Beszólt egy tanárom, hogy olyan a tekintetem mint egy 2 évesé, nyilván nem pozitívumnak szánta, levettem egyből belőle, hogy butának tart, és gondolom arra a nézésre gondol, amikor még nincs a gyerekekben akkora értelem, és ez látszik rajtuk.

Nos, mivel nem tartom magam egy buta , egyszerű embernek, tudok gondolkozni, meg van a véleményem, és a koromnál nem vagyok komolytalanabb, ha olyan a szituáció ami megköveteli a komolyságomat. Engem degradált , hogy így jellemzett, ugyanis nincs velem ott 24 órába, nem lát bele a fejemben, és nem tudhatja, hogy esetleg nem-e adott témához vagyok csak lökött, vagy abban a helyzetben éppen hülyéskedek, és nem úgy viselkedem ahogy egy ügyintézés közben pl.


Ti is degradálónak éreznétek, ha pár pillanatotokból megítélnének?


2017. szept. 15. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen beszólogatós tanárok, nem szabad magadra venni.
2017. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen mondjuk, az ő véleménye nem biztos, hogy ugyanaz az én valódi személyiségemmel.
2017. szept. 15. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy kicsit tulgondoltad ezt a beszólást? Szerintem úgy értette,hogy abban a pillanatban olyan tekinteted, nem állandóan.
2017. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy felnőttnek ugyanúgy lehet bamba a tekintete, mint adott esetben a gyereknek. Pláne, ha unalmas az óra... Inkább vedd úgy, olyan édes a tekinteted, mint egy kétévesnek: ártatlan arc, hosszú szempillák, csillogó szemek!
2017. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik sincs utolsó. Szerintem adott helyzetben negatívumként mondta, a szituációba nem illett volna be dicséretnek.
2017. szept. 15. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Valakinek pályát kéne módosítania. Még ha a fáradtság vagy a túlterheltség miatt szól ki belőle a gyökér, de szeptemberben?
2017. szept. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát látod... Vannak ilyenek.
2017. szept. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!