Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezelnek másképp az...

Miért kezelnek másképp az emberek így, hogy megváltozott a testfelépítésem? 23/f

Figyelt kérdés
Az utóbbi 5 évben sokat edzettem, ennek megfelelően táplálkoztam. Átlagos, vékony testalkatú voltam, mára igencsak megváltozott a testem, sokkal nagyobb, izmos lettem. Ezen kívül semmi más nem változott, se a hajam, se a stílusom, semmi, az emberek mégis teljesen másképp kezelnek. Van, aki szerint beképzelt lettem, van, aki szerint felnőttebb lettem, mások megkérdezik, miért foglalkozok ennyit a külsőmmel, pl. szüleim. Mert az igaz, hogy szeretek jól öltözni, néha elegánsan, de ez korábban is jellemző volt, csak azóta figyeltek fel rá, amióta megemberesedtem.

2017. szept. 15. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Irigyek. Nem szeretik a változást. Ill van egy olyan hülyeségük az embereknek hogy aki erős az beképzelt is. De te ne hagyj alább eddz rendesen mert az a jó és az egészséges. Bizonyos határokon belül.
2017. szept. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!