Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vallásos emberek! Magyon...

Vallásos emberek! Magyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vallásos vagyok, Krisna tudatban hiszek de a keresztémység is a napjaim részét képezi ez most mindegy. Egy este óta éd mióta irodalom órán a létkérdést tárgyaljuk félek a végtelentől. Nem a haláltól, hanem, hogy vagyok és meg van, hogy létezni fogok....nagyon borzongató és félek


Mit tegyek? Meg tudtok myugtatni? 18/f



#Isten #hit #Vallád
2017. szept. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
János 8:12
2017. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Egyszer volt nekem is ilyen.


Tudatosítsd, akkor már nem emberi tudatod lesz, hanem ami nem unatkozik, csak szeret. De nem is csak szeret, hanem egységet sugároz.


Igen, örökké létezel majd, testvérem, de egyben örökké egységet fogjuk egymás felé sugározni, egymásban. Ne félj tőle, mert a legtökéletesebb állapot... Minden feletti, mindenen kívül lévő, tökéletes tudatállapot lesz.

2017. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még valami...

Dobd el hiedelmeidet, vallásaid, s térj át istenre, fejlődésre, jóra, tudásra, gondolkodásra, hogy több százszorosára gyorsítsd fejlődési szinted.

2017. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Názáreti Jézus Krisztus azért jött a földre, hogy megszabadítsa az embereket a sátán fogságából. Ha befogadod Jézus Krisztust a szívedbe (megtérsz), elmúlik a halálfélelmed, mert, aki hisz és megkeresztelkedik az üdvözöl. Erről maga Szent Lélek fog neked bizonyságot adni, mert beköltözik a szivedbe. A Zsidokhoz irt levél: 2:15 pontosan le is írja: (EFO)„Igen, Jézus emberré lett, és meghalt, hogy az embereket megszabadítsa a halálfélelemtől, amely őket egész életükben rabszolgaságban tartotta.” Ahogy velem is megtette az Úr veled is megteszi.
2017. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!