Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le tudja írni egy huszonegy...

Le tudja írni egy huszonegy év körüli fiú és lány egy átlag napját?

Figyelt kérdés

Krimit kell írni (pontosabban lehet) és az én sztorim főszereplői is annyi idősek lennének:)

14/F



2017. szept. 20. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Átlag nap? Reggel, délelött suli, délután tanulás, este tanulás, éjszka alvás.....
2017. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy mivel foglalkoznak. Az én húgom 21 éves, vendéglátásban dolgozik, szakács szakmát tanult ki, szóval az ő átlag napja az, hogy 14 órát bent van a konyhán :)


Az én átlag napom 21 évesen úgy nézett ki, hogy bent voltam az egyetemen mondjuk 8-14 óra között, utána elmentem vezetés órára (jogsit csináltam), aztán elmentem találkozni a párommal vagy a barátaimmal, vagy hazajöttem tanulni, pihenni. De egy másik nap meg úgy nézett ki, hogy suli után még dolgozni mentem :)

2017. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én napom így néz ki: reggel 6:30-kor kelek, 7-re megyek úszni, 8-ra otthon vagyok, 9-re suliba megyek, 4-kor végzek, 4:40-re hazasétálok, gyors kajakészítés, 7-8ig tanulok, majd film vagy youtube és 10-kor lefekszem.
2017. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazán köszi az előzöeket:)
2017. szept. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!