Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember gyerekkorában nem...

Ha az ember gyerekkorában nem tudja mi akar lenni akkor sose fog rá jönni mi akar lenni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Van aki sosem jön rá,mert semmi sem elég jó. Aztán ami lesz az van.
2017. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordítva.
2017. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A gyerekek többsége hercegnő, meg rendőr, meg űrhajós, meg tudom is én, mi akar lenni, de aztán valami teljesen más lesz. Én még 18 évesen sem tudtam, mi akarok lenni, de aztán szépen én is megtaláltam a helyem.
2017. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyerekkorodba honnan tudnád mi akarsz pontosan lenni?


Maximum ha látsz valami kifejezetten jó irányt a szülőktől vagy ismerőstől aki bevezet bizonyos szakma rejtelmeibe.


Én például ha belegondolok, kvázi irodai adminisztrációt végzek, projekteket vezetek, menedzselgetem őket a háttérből. Soha nem gondoltam volna gyerekként hogy ennyire "nyers és unalmas" hétköznapi szakmám lesz.

2017. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!