Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra 18 évesek lehetnétek...

Ha újra 18 évesek lehetnétek mit csinálnátok másképp?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

18 évesen már semmit, onnantól kezdve már kb jól haladtam.

Korábbanra kellene visszavennem, hogy megváltoztathassak dolgokat, hogy előbb juthassak ide. (Csináltam pár kerülőt)

2017. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
A mostani élettapasztalatommal sok mindent másképp csinálnék. Főleg bátrabb, határozottabb lennék a legtöbb helyzetben. És mernék őszinte lenni.
2017. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Prostiznék
2017. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére sikerült viszonylag fiatalon egy olyan értékrendet kialakítanom, ami miatt azt mondhatom: nem csinálnék semmit sem máshogy. :)
2017. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha máshogy csinálnám talán nem ugyanaz az ember lennék most...

hamarabb kijutni a depresszióból, a megfelelő csajt kifogni és nem olyanokat, mint az exek

több időt fordítani a tanulásra és a hobbira, 18-20 éves koromig 2 éves OKJ-ra jártam amit a kisujjamból kiráztam és szinte végig wowoztam azt az időszakot, kicsit több időt fordítani a tanulásra és hamarabb váltani bizonyos dolgokban


24F

2017. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Céltudatosabb lennék és elkezdenék félretenni.
2017. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másik egyetemre mennék, mint amire akkor felvételiztem (így megspórolnék egy apróbb kitérőt) és még akkor, mikor több időm volt csinálnék egy második nyelvvizsgát és többet sportolnék.
2017. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magasról tennék az idióta iskolai szabályokra, és egy árva szót se tanulnék az érettségire.

Valószínűleg ugyanott lennék, mint most, annyi, hogy nem azért égnék be érettségin, mert annyira izgulok az egyetemi pontjaim miatt, hogy leájulok a székről (igen, ez történt), hanem mert nem jut eszembe, mikor uralkodott Könyves Kálmán, és meg kell nézzem az atlaszban...

2017. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!