Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor mér végig egy ember egy...

Mikor mér végig egy ember egy másikat tetőtöl talpig és vissza is?

Figyelt kérdés
Ellenkező neműeknél főként.
2017. szept. 21. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akarja nézni magának. De ennek azért sok oka lehet, hogy miért akad meg a szemed valakin. Akár pozitív, akár negatív értelemben.
2017. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- tetszik neki

- harc előtt

2017. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha tudatni akarja hogy most baja van az illetővel.

A másik lehetőség az hogy a néző civilizálatlan,és egy ba@rom nagy általánosságban.

Ez nyilvánvaló szerintem.

A legjobb amikor nőknél alkalmazzák egynémely fas@zik.

Nahát az valami csodálatos!:)

Mi a faxt várnak?elismerést,viszontválaszt? Persze tudom higy az ilyenek a saját műmájerságukat demózzák,de akkor is nemá'!

2017. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első, pont a lehetőségekre voltam kíváncsi, az összesre.:D

Egy férfi nézett így végig rajtam, én meg kínosan éreztem magam és azt nézegettem vajon van-e rajtam valami, vagy ez most mi volt.

2017. szept. 21. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, azért remélem nem kellene végigsorolnom az összes létező eshetőséget. Nyilvánvalóan csak megnézett magának. A pasik szoktak ilyet, igazából mindegyik, a különbség csak abban rejlik, hogy ki mennyire leplezi. Én mindig meglepődök azokon a férfitársaimon, akik percenként akár 4-5 lányt is végigmérnek így, és mindegyikre meg is jegyzik, hogy "de megdugnám". Általában ez a motiváció, de ez csak egy ösztönös cselekvés, attól még nem biztos, hogy a gyakorlatban is így lenne.
2017. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. szept. 21. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös megírta helyettem is, tudjuk, hogy ezt a választ vártad megerősítésként, pedig gondolom, te is észrevetted, hogy nem azért nézett meg (főleg, ha idegen volt), mert nem tetszel neki. :)
2017. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer! Nem konkrétan ezt vártam, azért is írtam, hogy nem nagyon tudtam hova tenni, mert nem ismeretlen férfiról van szó és sosem adta előtte semmi más jelét, hogy valamennyire is tetszenék neki. Ezért gondoltam, hogy van rajtam valami, vagy nem is tudom...
2017. szept. 21. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég lehet kiváltó oknak egy csinosabb ruha, egy megeresztett félmosoly vagy bármi. Mi férfiak egyszerűek vagyunk ilyen szempontból :)
2017. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!