Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemüvegkeretet le lehet...

Szemüvegkeretet le lehet fújni spray-vel?

Figyelt kérdés
(műanyag)
2017. szept. 23. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen spray-vel? Festék, izzadásgátló, paprika, légyirtó?
2017. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Festék mint pl. a graffiti (feketével szeretném)
2017. szept. 23. 11:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet, de előtte próbáld meg olyan szemüvegen, amit nem használsz. Ragaszd le azokat a részeket, ahol nem akarod festeni, és ügyelj arra, hogy ne folyjon meg sehol és egyenletes legyen.
2017. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köx!
2017. szept. 23. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Lencséket előtte szed ki!

Meg valamin teszteld mielőtt lefújod, hogy hő és nedvesség esetleg alkoholos törlő hatására nem oldódik e fel a festék.

2017. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még ne essél neki a keréktárcsa ezüsttel szerintem. A legtöbb szemüvegkeret műanyagból van, amit a legtöbb szórófesték meg is mar.
2017. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tescos kocsifelnifújót kerüld!

Azt körömmel fellehet kaparni, 8-9 éve, a cipőmet befújtam vele, fekete cipőből ezüst lett. Áradt belőle a festék szag. végén lepattogott róla a festék, bizonyos részeken. Végül rájöttem ez nem volt valami jó ötlet. Műanyagról, fémről, egyéb dolgokról száradás után is simán fel lehetett kaparni. Legjobb amivel biciklit fújtam, száradás után szaga se volt, és még a festék is fent maradt, az a csavarakkuban kapható, fekete festékszóró, ami mindenre jó. Olyan 2000 körül mozgott anno az ára. :D De szemüveget nem jutna eszembe lefújni még ezzel se, mert az izzadás hatására, nem tudom milyen kémiai reakciók játszódnak le ezen a felületen, és lehet a hajam is befogná, esetleg olyan anyagok oldódnak fel, ami a bőrben felszívódva lehet nem túl hasznosak.

2017. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!