Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor fog megjönni?

Mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Tavaly óta elkezdtek elg gyorsan nőni a melleim, illetve több helyen is szőrös vagyok, ahol eddig nem voltam ( a hónajamat néha borotválni is szoktam) és már vagy 2 két éve van fehér folyásom.(néha sárgásabb)Anyunak pedig 6-osan jött meg és most én is hatodikos vagyok.

2017. szept. 23. 15:31
 1/3 anonim válasza:
Egyén függő. Ismerek olyat, akinek 11-esen jött meg, és teljesen egészséges volt. Annak idején általános suli végéig minden osztálytásamnak megjött. Biztosan neked is megfog nemsokára. :)
2017. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valasz! Estleg hogy tudjak ra felkeszuni?
2017. szept. 23. 15:59
 3/3 anonim válasza:
Legyen a táskádban mindig 1-2 betét a biztonság kedvéért. Nem foglal sok helyet. Ne ijedj meg tőle, ez egy természetes dolog a nők életében. A felkészülésről bővebben szerintem már anyud is tud tanácsot adni:)
2017. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!