Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa az, hogyha...

Csak nekem furcsa az, hogyha valaki egyáltalán nem szégyenlős?

Figyelt kérdés

Ma a kondi zuhanyzóban zuhanyoztam, és egy apuka és 2 fia zuhanyzott egyikőjük 8 év körüli lehetett a másik, nagyjából velem egykorú, 20 éves lehetett. És egyáltalán nem voltak szégyenlősek, egymás felé fordulva beszélgettek, és utána az öltözőbe is meztelenül mentek ki, nem csavartak maguk köré törülközőt. Ez csak nekem fura, és én vagyok túl szégyenlős? Én nem szeretem mutogatni magam, és ha tudok akkor zuhanyzásnál, öltözésnél a fal felé fordulok.

Mi a véleményetek?


2017. szept. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Család előtt én se szégyenlem magam, nincs miért, úgyis láttak már meztelenül. Mások előtt már más a helyzet, nem azt mondom, hogy szégyenlem a testem mert nincs szégyellni valóm igazából, de elvárom másoktól, hogy takarják el amire nem vagyok kíváncsi és ezt magamtól is elvárom, nem mutogatom magam.
2017. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nudista strandon voltál?
2017. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam nudista strandon. De én szerintem akkor is fura főleg az, hogy a szülei előtt nem szégyenlős valaki.
2017. szept. 27. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Neveléstől függ, és ez szállhat generációkra. Egyébként a zuhanyzóból kilépve, úgy illik, ha törölközőt használ legalább, az, akinek benőtt a feje lágya, tehát az apánál, és a 20 éves.

A nyolc éves, én már ebben a korban nem szerettem idegenek előt lógatni a himbilimbit.

2017. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!