Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lenne már sok idő ez...

Hogy lenne már sok idő ez magamra?

Figyelt kérdés

A hétköznapokon 3-szor illetve szombaton járok edzeni.

Egy ilyen edzés 60 perces, előtte kb 20 perccel indulok el otthonról és óra után negyed órával általában már otthon vagyok, tehát ez kb másfél óra.


Ez sok idő lenne tényleg? Nem tudom, de itt mindenki írja, hogy kell idő magadra. Szerintem is. Én nem netezni ülök le vagy ilyesmi. Szerintem ez sem rosszabb, sőt!

Mégis más anyáktól megkapom, hogy nem kellene ennyit eljárnom egy 3 éves mellett. A véleményük természetesen nem fog engem ilyen téren befolyásolni, de nagyon megdöbbentem. Szerintem például amikor valaki nyomkodja a telóját és hiába "felügyeli" a gyereket, lélekben és figyelemben nincsen a gyerekkel. Én ezzel ellentétben olyan személlyel hagyom, aki csak rá figyel, amikor meg itthon vagyok, telefon a közelemben sincsen.


Szerintem ez egyáltalán nem sok idő és szerintem inkább csak irigyek, amiért nekem van időm, igényem és lehetőségem erre.

Nagyon remélem, hogy ti máshogyan látjátok :)



2017. szept. 23. 19:36
 1/5 anonim válasza:
60%
Szerintem jòl csináld, a többiek meg kit érdekelnek...😁
2017. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Miért most honnan netezel?:-D Mert nem hiszem hogy 3 évesen már aludna fél 8kor:-D
2017. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ráadásul, mivel 3 éves gondolom hétköznap óvodában van, tehát alig vagy vele, és még ebből az időből is elveszel heti négyszer másfél órát.
2017. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apukájával mamáznak, de biztos lehetsz benne, hogy amint hazaérnek, már nem leszek itt, valószínűleg már előtte sem ;)
2017. szept. 23. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából még több is kellene, főleg, ha valaki ülőmunkát végez, az őseink nem ültek ennyit, mint mi, ezt meg a gerincünk megsínyli és előbb-utóbb hátfájással hálálja meg a kényelmet. Én heti 1-szer járok jelenleg egy edzésnek is simán beillő táncórára, most kezdem heti 2 alkalomra növelni itthoni tornával a sportot, majd ha már az is rutin, még 1 alkalmat beiktatok, illetve jó idő esetén szeretnék kijárni egy kondiparkba is.

Én nem tartom soknak, csak sokan annyira lefáradnak, hogy nem éreznek magukban energiát még sportolni is. Nekem is van kollégám, aki mindig mondja, hogy csodálja, hogy nekem hogy van energiám még munka után elmenni arra a táncórára, és még utána otthonról csinálni a távmunkámat is. (Főállás mellett távmunkában másodállásom is van és a táncóra pont az egyik ilyen napra esik hetente, amikor azt is csinálom.)

A második tornát olyan napra iktattam be, amikor nincs más melóm, úgyhogy azt egyszerűbb lesz időbeosztás tekintetében kivitelezni. :-) De mint írtam, én is ismerek olyat, aki még ennyihez sem érez elég energiát magában, ő eléggé lefárad a munkahelyen.

2017. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!