Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségem van rá,...

Milyen lehetőségem van rá, hogy mozgássérült/kerekesszékes fiúkkal ismerkedhessek? 16/L

Figyelt kérdés
Én magam is egy betegséggel élek együtt, és szeretnék egy olyan társat, aki tényleg megérti, hogy hogyan érzek.

2017. szept. 23. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos találsz itt is rendes fiut! :)
2017. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ugye ezt nem gondolod komolyan... Normális válaszokat kérek, köszi!
2017. szept. 23. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez a legegyszerűbb lehetőség...
2017. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted ha valaki betegen születik, vagy később lesz beteg, attól még nem lehet szerelmes?
2017. szept. 23. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyobb az esélye, hogy egy normie sráccal estek szerelembe.
2017. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sorstárs közösségekben (szabadidős klubok, sportegyesületek, facebook-os csoportok) lenne érdemes próbálkoznod. Nekem másmilyen fogyatékosságom van (enyhe-középsúlyos autizmus spektrum zavar), és sok hozzám hasonló embert ismertem meg ilyen helyeken.
2017. szept. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Budapesten laksz?

A Lovohaz utca vegen, a Marczibanyi ternel van egy rehabilitacios kozpont mozgasssrulteknek. Ott es a kornyeken, a Millenaris parkban sok kerekesszekes van, fiatak fiuk is.

2017. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz a kerekesszékkel driftelni akkor nálam nem kizáró ok ;)
2017. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!