Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! A barátnőm veszélybe...

Segítség! A barátnőm veszélyben vagy egy hamis face fiók által! MIT TEGYEK? HELP?!?!

Figyelt kérdés

Az osztálytársam egy hamis facebook fiókkal (JHope-al a BTS-ből) jött össze, állítva, hogy a fiók valódi, és JHope tud magyarul.

A hamis fiókon csak 4-5 kép van, azokon meg 2-4 like.

Én tudom hogy a fiók hamis, de barátnőm nem hisz nekem, hiába mindent elmondtam, miért csaló az az oldal. Nem hitt nekem.

A hamis fiók egyik képe alatti kommentekből ez jött le nekem: Hétfőn, 8:00-kor "szeretkezni" fognak majd. De.

A fiókhoz Korea van kiirva. A csaj lakhelye magyarország.

A BTS pedig most Amerikában fog koncertezni, nem Magyarországon. Arra gyanakszok, hogy sérelem, vagy akár emberrablás is lehet ebből.

A csajnak szájműtéte lesz nemsokára, HÉTFŐN mennek röntgenre. És így nem jön suliba. Rohadtul aggódok érte...

kérem segítsetek!!!



#iskola #fiók #BTS #15évesekvagyunk
2017. szept. 24. 00:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani. Nem hiszem el, hogy valakinek ennyi esze legyen, mint a barátnődnek.
2017. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Pedig ennyi van. Sajna..
2017. szept. 24. 00:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne aggódj, valószínűleg valaki csak szórakozik, és jót nevet a markába. Nem lesz ebből emberrablás, de még találkozás se.
2017. szept. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az ezelőtti "pasija" is kamu volt. 1 hétig depizett utánna. Az is koreai volt, de nem volt belőle semmi, csak "majd egyszer talizunk"
2017. szept. 24. 00:15
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz dolga lesz barátnődnek az életben ha ennyire egyértelmű hülyeséget is bekajál.
2017. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem lehet mit csinálni, majd előbb-utóbb megtanulja, hogy nem minden az aminek látszik.
2017. szept. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez kamu, mint a másik kérdés, amit valószínűleg ez az elborult tett fel. :D


A "Hol és hogyan kellene a magamfajtának barátnőt találnia?" címűre gondolok. :D

2017. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Jelentsd a facebooknak, hátha a barátnődnek így leesik, hogy csaló az oldal. Mivel ez nem az első eset.

Mivel hozzátok képest én túlkoros vagyok, öregesen javasolhatom, hogy szólj a szüleinek. Koreába ugyan nem fog elmenni, mondjuk én meg ebből nem értem egyértelműen, hogy most magyar ember vezeti meg a barátnődet, vagy koreai, mert magyarral találkozhat személyesen ugye. De azért nem semmi a csaj!

2017. szept. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyugi van nem kamu, csak hirtelen jött számodra a kérdés :P
2017. szept. 24. 01:55
 10/21 A kérdező kommentje:

Szüleimnek mindenképp szólok, de félek, nem fognak segíteni ebben az ügyben.

A "történet" elején elmondtam édesanyámnak a dolgot, ennyit mondott:

Hagyd rá! Ő baja!

Mondom..köszi, kedves vagy..

2017. szept. 24. 01:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!