Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lány 1,5 évvel ezelőtt...

Ha egy lány 1,5 évvel ezelőtt törölt a face-en, érdemes ráírnom, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk dumálgatni, majd egyszer finoman lekoptatott, nem is foglalkoztam vele, majd rá pár hónapra törölt is. Nemrég meg feldobta a face, és igazából még mindig tetszik.
2017. szept. 24. 16:21
 1/8 anonim válasza:
Írj rá. Ha látod az ellenszenvet akkor meg próbáld elfelejteni. /Lehet küzdeni, bizonyos pontig/
2017. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nen.
2017. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Igen, én is úgy vagyok vele, hogy az esélyeim konvergálnak a nulla felé, de még azért egyszer megpróbálnám. Pont az esetem a lány...de sajnos az nem biztos, hogy én meg az ő esete lennék. :D
2017. szept. 24. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugni akarsz vele, azért akarsz ráírni?! Mert,ha igen akkor hagyd...
2017. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem! Komolyabbat szeretnék egy szimpla éjszakánál.
2017. szept. 24. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer mar lekoptatott ne kelljen megegyszer...
2017. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Amit igazából nem értettem már akkoriban sem, hogy miért nem törölt azonnal? Még egy jó ideig "ismerősök" voltunk.
2017. szept. 24. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányokkal jóban kell lenni, mert náluk van a punci. -> Menni kell utánuk.
2017. szept. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!