Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több követőm...

Hogyan legyen több követőm instán?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne,hogyan tudom növelni a kovetoim számát. Bekovetek embereket de általában nem követnek vissza. A képeim minősége nem olyan rossz, nincsenek agyon filterezve.

Tippek?



2017. szept. 24. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Tedd ki a melleid, a pcsád. Pózolj, pucsíts. Ennyi
2017. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem köszönöm
2017. szept. 24. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Dobd ki a csöcsöd....

Más lehetőséged nincs, ugyanis nem vagy kreatív.

2017. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem, miért jó az bárkinek is, ha többen követik..gondolom ennél nagyobb eredményt nem képesek elérni az életben, ezért erre verik magukat.

Azt végképp nem értem, mi a jó abban, ha azért követ téged valaki, mert te is követed őt...akkor nem azért követ, mert érdekli az instád tartalma, de téged gondolom ez nem zavar, pedig kéne..Ha nincs egyéni ötleted, akkor tényleg nem vagy kreatív, de akkor ez kb olyan, mintha nem lennének lábaid, se kezeid és az lenne a vágyad, hogy átúszd a Balatont hosszában. Semmi értelme. ez nem a te stílusod így..meg azt se értem, miért akarsz olyan tartalmakat kirakni, ami másoknak tetszene, hogy kövessenek. Mire mész ezzel? Inkább fektess több energiát a tanulásba vagy a munkába azzal többre mész.

2017. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kèrdező. Egy èlő, boldog ember vagyok. Nincs instagrammom. Nem használom a facebook alkalmazást mert nem èrdekelnek mások gondolatai ugyanis vannak saját gondolataim. Nem èrdekelnek a pucsítós csajok, a # agymenèsek. Ha a környezetemben megtetszik egy lány, akkor beszègetek vele szemtől szembe. Nem használok semmit ami minden figyelmemet elterelnè arról a tènyről, hogy egyedül èn vagyok felelős az èletem minősègèèrt. Nem akarom az időmet haszontalan dolgokra pocsèkolni mert vèges, mint mindenkinek. Nem azèrt vagyok ilyen mert le vagyok maradva, hanem mert egyszerűen nem èrdekel. Nőjj fel.
2017. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bekövetlek, és sok követőd lesz. Argentina jó nagy.
2017. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!