Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan ismerősötö...

Nektek is van olyan ismerősötök, aki egész nap facebookos nyereményjátékokat osztogat?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs
2017. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha zavar, töröld az ismerőseid közül, vagy csak rejtsd el a posztjait :)
2017. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van én én is szoktam, igaz amíg munkanélküli voltam megállás nélkül toltam, most már 3 műszak mellett épp hogy megosztok ezt-azt, de még így is nyerek néha.
2017. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, de elrejtettem a posztjait. Egyszerűen idegesítő, amikor napont 10X jön az arcomba ugyan az a ruha/mosópor/parfüm stb, mert mindig osztja. Ennél még egy rosszabb van, a szerencsehozó f@şzságok. Szerencsehozó elefánt, törpe, kobold, istenasszony.... a falra mászok tőlük.
2017. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scream85 ***** válasza:

Én elég sok ilyen facebook-os nyereményjátékon játszom, ha szükséges a játék részvételéhez akkor osztom is a posztot (szerencsére azért nyertem már jó párszor ilyen játékokon).


Az hogy az ismerőseim mit szólnak hozzá igazából egyáltalán nem érdekel.

Nekem sem tetszik ha valaki napi szinten profilképet cserélget, ha naponta többször posztolgatja a hülyeségeit hogy mit csinál, mit eszik, stb.


Mindenkinek adott a lehetőség hogy tiltsa/törölje az adott illetőt és akkor nem látja a posztjait.

2023. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!