Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ismertek ilyen embereket?

Ti ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embereket akik teljesen mashogy neznek ki kepeken, mint eloben?

Eleg erdekes kerdes tudom, de en ismerek nem is egy olyan lanyt aki a kozossegi oldalain megosztott kepein nagyon szep meg stb de a valo eletben ra se ismernel ha amugy nem ismerned.Engem ez tok idegesit, mert szerintem ez elegge megteveszto.Ez normalis vagy csak szimplan h*lye vagyok?


2017. szept. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én dagi vagyok, a közösségi oldalakon csak arcképet szoktam feltenni, és ott persze nyáladzik a sok barom, hogy jajj de szép vagyok meg minden, élőben meg le sem szarnak. De nem fogok teljes alakos képet feltenni, pont a sok barom miatt.
2017. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
A közösségi oldalon mindenki nagyon szép/helyes akar lenni,és a legjobb formáját hozni.Az emberek nagy gondot fordítanak egy jó kép elkészítésére,ha vastag a comb,poci van,nagy a fül,pattanásos a bőr,akkor egy kép erejéig ezt el lehet rejteni jó fényekkel,jó szöggel, filterekkel.Engem az nem zavar,hogyha van egy képe össz-visz és azon hát sokkal jobban néz ki mint a valóságban,engem csak az zavar,hogyha valaki insta sztár meg facebookon is 300-az lájkolják a képeit pedig a valóságban egy kis szürke egér és csak vért izzadva sikerültek a képek úgy ahogy.Persze az is benne van sokszor,hogy az adott illető népszerű sok haverja van és ha az eredeti ronda formáját hozná akkor is elözönlenék a lájkok.Engem nem érdekelnek a lájkok ebben az esetben nem is zavarna.Csak nem lehet tudni,hogy vajon a megtévesztésnek szól ez a sztár hisztéria vagy csak annak,hogy jófej és sok kapcsolata van.Akkor tartom még baromi béna dolognak a sokkal előnyösebb képet,ha valaki ismerkedni szeretne,mert a másik félnek joga van azt az arcot látni,aki a valóságban van.
2017. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van "fordított módon működő" ismerősöm: aki a képeken egy jelentéktelen szürke kis egér, a valóságban meg egy szép arcú és alakú nő. Egyszer megpróbáltuk megszerkeszteni a fotóját, és akkor se lett szép rajta. Nem fotogén, és kész.
2017. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Én olyasmi vagyok, mint az utolsó válaszoló ismerőse. Képeken valami eszméletlen idióta fejem van, élőben meg sokan mondják hogy szép vagyok.
2017. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!