Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem? 18/L

Mit akarhat tőlem? 18/L

Figyelt kérdés

2éve beszélünk facebookon,de csak 2x találkoztunk.

2éve beszélünk,barátként.Hát igazából ő többet szeretett volna.írta,hogy aludjak nála blablabla..elpasszoltam

Aztán nemrég küldött magáról képet ,amin megtetszett.és mivel alapból tökjól elbeszélgettünk meg azon a képeken be is jött gondoltam elmegyek hozzá.

Mondtam neki én nem akarok olyat,hogy csak szex, ilyenért nem mozdulok meg.mondta,hogy neki kapcsolat kell.mondom okéé.

Aztán taliztunk..

Utána már írta facen,hogy szeretlek blabla..

Aztán taliztunk megint..

Elvoltunk,bár sok volt a szex... mintha csak azt akart volna..

Utána facen megint írta,hogy szeretlek,de fura..

Mikor élőbem mondtam nem mondott rá semmit..

Én nem így ismertem meg ..2éve beszélgetünk és teljesen más volt..

Tegnap lelépett ,ment valahova és nem mondta,hogy hova..

Alig ír második találka óta..

Mit akarhat tőlem?nem értem az egészet


2017. szept. 27. 04:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Már szivet se nagyon ír ..
2017. szept. 27. 04:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ott vagy neki a trófea gyűjteményénél.
2017. szept. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szexelni ugyanúgy akar,azzal nincs gond.érzelmek furák
2017. szept. 27. 05:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs érzelem, nem érted??? Ennyire hülye ne legyél! Persze, hogy nincs gond a szexszel, hiszen csak azt akar, te meg ugrassz. Ennyire nem értékeled magad?
2017. szept. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Már szívet se nagyon ír?? 😂😂😂

Nőj már fel b.meg!

2017. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessék! <3 <3 <3
2017. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet teherbe esett valahogy, csak még nem tudja, hogy mondja el, hogy hamarosan fizetheted a gyerektartást :D
2017. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja bocs, te vagy a csaj. hát akkor maximum valami nemibetegsége van, amiről nem szólt :D
2017. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlgondolni aranyom! Meg akart b@$zni, te meg hagytad magad, így meg is tehette. Aláfeküdtél, gerincre vágott, mostmár mi a fenének akarna tőled bármit is? Majd legfeljebb ír újra, amikor megint kanos lesz, te meg amilyen hülye vagy, megint bele fogsz menni. Nincs itt semmi nagy rejtély... Ő egy fokkal menőbb lett, mert meghúzott téged, te meg egy fokkal értéktelenebb, mert meghúzott egy olyan, akivel szinte soha nem találkoztál élőben.


Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor javaslom, hogy ne add magad ilyen könnyen! Bár így belegondolva, már most ki akarna tőled komoly kapcsolatot. Valakinek mindenféle személyes találkozó és kötődés nélkül széttetted a lábad. Innentől mástól se várd el, hogy udvaroljon, időt-energiát-pénzt-érzelmeket fektessen beléd. Ha az egyik pasinak ilyen "alacsony áron" adtad a tested, akkor a másiktól se várd el, hogy "nagyobb árat" fizessen!

2017. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!