Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a sz*r ez? Szerintetek ez...

Mi a sz*r ez? Szerintetek ez megrendezett?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Jij4m9gB8Lo



mi ez az új műsor?:O

Ezt valaki is komolyan gondolta?:D:D:D

21/L


2017. szept. 30. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Te Atya Úr Isten. Ezért nem nézek tévét. Megérett az emberiség egy kiadós pusztulásra.
2017. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minden az még az "ismeretterjesztő" csatornák műsorai is
2017. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Külföldön elég népszerű az ilyen valóságshow. Amúgy paródia ide vagy oda arról hogy aranyásók, azért olyan sikeres nőket is bemutatnak akik önerőből érték el ahol most tartanak. Inkább csak az a baj az ilyen műsorral első ránézésre hogy nem motivációs célú (bár gondolom van benne ilyen rész), hanem egyszerűen a kivagyiság és dicsekvés a lényege, megmutatni mindenkinek hogy te milyen gazdag vagy.
2017. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Áldom az eszem mert már 17 èves korom óta tudom,hogy a televíziónèzès káros dolog. Javaslom ezen mindenkinek elgondolkodni. Inkább igyál hètvègetne a haverokkal, mint tv-t nèzz ès szar ember legyèl tőle. :)
2017. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Televízió nèzès* elnèzèst csak hát csökkentett módba rakta az agyam a fenti videó.
2017. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Passz, a TV, csak porfogónak van. A távirányító is eltűnt. Bele néztem a linkbe és jobb is hogy nincs meg a távirányítóm.
2017. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nektek készül fiatal lányocskák, mert a gazdagoknak friss hús kell:DDD
2017. szept. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kár hogy, a mai fiatalok már nem néznek tvt én azt nem értem a nagy videomegosztott korlátozák a tv-nem.De ennél rosszab amikor plakátokon pucér,meg öreg sorost kel nézek ennyire jó társadalom az iskolába vajon mit müvelhetnek ha itt nyilvánosan megengedik.
2017. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt Csősz Bogit megvették kilóra.
2017. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!