Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legmegrázóbb/szomorú...

Mi volt a legmegrázóbb/szomorúbb kérdés/válasz amit itt olvastál?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szó szerint:" Rákos beteg vagyok, pár hónapom van hátra, 27 éves vagyok. Mit tegyek?"
2017. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik kérdés szomorú amit itt olvasok.
2017. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét kérdés/válasz, de azok, amikben az emberek öngyilkosok akarnak lenni :(
2017. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Mikor meghallgattam ezt a zenét iszonyúan átéreztem azt a pillanatot,amikor megtalálta a testvérét. Azóta mindig elsírom magam ezen a számon :((

2017. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit teszünk az anyukánkért?

Ma reggel édesanyám felhívott és szegény nagyon szomorú volt hogy ő nekem mindent megvesz de én nem csinálok semmi olyat hogy ő boldog legyen. Szóval az lenne a kérdés hogy ti mit csináltok? Ugye pénzelni nem nagyon tudom. Hogy szeretem az alap. Mi van még amit én adhatok neki? Esetleg a jó jegyek de már itt az év vége azzal elkéstem. Valaki valami ötlet? :)


kérdező kommentje:


Sajnos ő Németországban dolgozik naponta 20 órákat is hogy nekünk itthon minden,tényleg minden meglegyen. Felhívott s mondta hogy lesz a városban egy kis rendezvény (ilyan sport bicajosok bocs ha rosszul írom :D szálguldanak át a városon) és hogy nem érdekel-e engem. Mondtam is hogy annyira nem érdekel. Menjek oda áljak ki oszt nézzem őket? Erre mondta egyböl hogy én nem csinálok semmit. Meghogy ő mindent megtesz értem (igaza van) de én semmit érte. Erre jött azzal természetesen hogy apám (10 éve le sem szar) mit vesz nekem? Mondtam hogy semmit. És érte mit teszek? Semmit. Akkor ő most egyenrangú azzal az emberrel aki nem foglalkozik velem? És lecsapta. :/ Ennyire még sosem gondolkodtam el azon amit mondott.



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2017. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

LEgszomorúbb: a sok tinike kérdése, meg az összes, amiben terhes, de kiderült, hogy

- megszakítás

- "véletlen" elment benne

- nulla vagyonra, szülők nyakára szülne

- kiskamasz és már terhes, mer védekezni azt nem tud


Megrázóbb: nincs, szerintem.

2017. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kérdést nem tudok kiemelni, de vannak olyan esetek, amik eléggé szíven ütnek.

1) bármilyen olyan kérdés, ahol egy még nem munkaképes korú gyerek panaszkodik arról, hogy:

- nem kap eleget enni, inni

- a szülei alkoholisták, verik, lelkileg kínozzák

- ki van csukva a lakásból, mert anyu épp hetyegni akar az aktuális pasival

- le van ejtve az apja által, amióta az elvett egy új nőt

- a mostohaszülője pokollá teszik az életét (főleg a molesztálás szokta kivágni nálam a biztosítékot, és az édesszülője ez ellen nem tesz semmit, mert fontosabb az álló f...a vagy viszkető p...ája, vagy a saját kis félelme és kényelmes élete

2) amikor arról jönnek kérdések, hogy hogy tartsa el a gyerekét csak gyesből, 40e Ft havi fizuból, meg így hagyta el terhesen a pasas, úgy hagyta el terhesen a pasas... ilyenkor a gyereket sajnálom

3) bármilyen olyan kérdés, ahol nem tudja feldolgozni egy szerette halálát a kérdező, főleg, ha ő értette meg egyedül

2017. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2017. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!