Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki nem tanult ma még semmit?

Ki nem tanult ma még semmit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
En tanultam...Megtanultam,hogyha faj a foga az embernek,ne turjon neki hanem menjen gyogyszert kerni a szomszedtol ha nincs otthol :D
2017. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%
En:D
2017. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Én, végre írtam tartalomjegyzéket és elkezdtem egy beosztást írni magamnak. Holnap lehet még az utcára is kilépek.
2017. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Én. De szerencsére már kijártam az egyetemet és dolgozom. Mondjuk ettől függetlenül japánból kellett volna tanulni.
2017. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én írtam a szakdogát egy kicsit, de angoloznom kéne most. Csak semmi kedvem hozzá. :/

23N

2017. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én holnap két tantárgyból is írok, de még egy szót se tanultam :c Már tegnap el kellett volna kezdenem, de olyan fárasztó volt az előző hét, hogy jó volt végre pihenni egy kicsit, ma viszont egész nap szarul voltam, de sajnos nem annyira, hogy holnap ne kelljen mennem...Bár legalább egy házit megcsináltam, igaz, azt az őszi szünetig utáni első órára kell megcsinálni :"D
2017. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Én már év eleje óta rendszeresen tanulok, mégis alig haladok! :D
2017. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem, igaz nem is vagyok már sulis. :D
2017. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ma még semmit, de majd este! Akkor van az online kvízjáték minden nap.
2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!