Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, hogy 12 éves korom...

Az baj, hogy 12 éves korom óta nem járok sehova, nincsenek kapcsolataim, és egésznap itthon ülök?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 14:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Most 22 vagyok
2017. okt. 1. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress sportkört hobbi csoportot stb . Lány vagy ?
2017. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, akkor nem hiszem.
2017. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2017. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú
2017. okt. 1. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk? Nem.

Neked? Valószínűleg rohadtul rosszat tesz, csak észre sem veszed. Beleszülettél egy világba, ahol annyi csodát lehetne látni, ismerkedni érdekes emberekkel és tanulni, családot alapítani, élvezni az életet, és te szemet hunysz minden felett és elbújsz.

Nyugodtan, senki mást nem érdekel mit csinálsz, csak neked számít.

2017. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból még valamennyire érthetõ lenne, ha nincs akivel kijárnod, mert egyedül érzed magad. De ilyenkor engem a szüleim szolítanának meg azzal, hogy "ne savanyodjak bele a lakásba", ha csak egy kicsit hosszabb ideig, pár oráig nem aktivizálok. Egyetértek a sportkörrel, bár ha olyan helyen laksz, mint én (ahol nincs sok lehetõség szinte semmire), akkor is ki lehet menni legalább biciglizni vagy szaladni.

Otthon mivel szoktad elütni az idõt?

2017. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Maximálisan egyetértek a 6-os válaszolóval.
2017. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!