Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszító, ha...

Szerintetek visszataszító, ha egy nő sokat kv-zik? (Gondolok itt napi 3-nál többre)

Figyelt kérdés
Van aki szerint a kv ugyan olyan szenvedélybetegség mint az alkoholizmus és bennem is egy furcsa érzést kelt ha egy nő rengeteget kv-zik! Olyan nem tudom...Gyenge lesz a szememben vagy inkább olyan függő aki nem tudja megállni és nem uralkodik önmagán(nem tudom magam rendesen kifejezni de remélem értitek hogyan értem)
2017. okt. 1. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Kávé. Így írják. Napi 3-nál több már nem egészséges. Plusz még jön a rossz lehelet, meg az elszíneződő fogak, úgyhogy ismerkedésnél ez nem lenne jó pont, az biztos.
2017. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem. Főleg, ha ilyen 3in1 kávékat iszik, abban alig van koffein. Lehet alacsony a vérnyomása.

De ennyi elővel minden lehet taszító, amit szeret a másik. Van aki kólázik, van aki teázik. Azokban is van koffein. Szerintem semmi extra nincs ebben.

2017. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az infarktus kicsit visszataszító látvány lesz, de ne aggódj, valaji úgyis levideózza és felteszi a LiveLeakre.
2017. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem visszataszító, ha valaki kv-nak írja a kávét. A kategóriát sem sikerült eltalálni...
2017. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szépség kategória mert maga a látvány ami a fontos tehát külső.. A mai nagy szleng világban meg ne akadjunk már ki ilyen apró szarságokon! Bírom, hogy az emberek csak kekeckedni tudnak! Valószínű, hogy nem vagyok annyira retardált, hogy nem tudom, hogyan kell írni a KÁVÉT! Istenem.... A kérdésemre kellene fókuszálni nem a kib@aszott helyesírásra...
2017. okt. 1. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
A kávézás nem összehasonlítható az alkoholizmussal. Számomra egyáltalán nem visszataszító, miért ne kávézhatna egy nő? Ennyi erővel ugyanez a kérdés szólhatna a dohányzásról is, vagy bármi más szokásról.
2017. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt nem egy két kávéról van szó, hanem ha valaki folyamatosan issza!
2017. okt. 1. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna: ha így jó neki, akkor tegye. Viszont azért megemlíteném neki, hogy ez nem feltétlen egészséges szokás.
2017. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Társfüggő volt, most kv "ká-vé". Én szeretem a ká-vé illatát, és meginni is. De inkább 2in1, bár rájöttem, hogy az Én vérnyomásomnak mindegy, mert ha magasabb, akkor már nem érzem magam jól, ha nem iszok, akkor zombi vagyok.
2017. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként írok...


Ismerek ilyen embereket, mindkét nemből, és nem szimpatikus. Pont azért, mert függő. Egy barátnőm ilyen, ő nem is képes emberként funkcionálni gyakran napi 2, de inkább 3 kávé nélkül. Ha már nem kapja meg az x. kávéját, akkor fáj a feje... ilyen emberrel nem jönnék össze, mert nem attól szeretném függővé tenni azt, hogy épp mit csinálunk és hogyan tudunk kommunikálni, hogy aznap kapott-e 3 kávét, vagy nem.

2017. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!