Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben különbözik a gazdag a...

Miben különbözik a gazdag a jómódú és az átlagos ember magyarországon?

Figyelt kérdés
Mik a sajátos ismertetőjegyei ami a navakat illeti pl?

2017. okt. 3. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

A gazdagnak Bentley-je van, a jómódúnak Audija, az átlagosnak meg Suzukija.

Hadd válaszoljak ennyire általánosan, ha már te is ennyire általánosítod.

2017. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a gépjárművön volt a hangsúly,de köszi a választ:D
2017. okt. 3. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg olyan is van, aki békávézik.
2017. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jómódú és gazdag gyakorlatilag ugyanazt jelentik. Másrészt definiáld mi az hogy gazdag?
2017. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én gazdagnak pl Berki Kikit nevezném,jómódúnak egy 3-4-5 száz ezret kereső embert,átlagosnak meg azt aki aki 300 alatt keres egészen 200-ig.Magyar viszonylatba persze.
2017. okt. 3. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

fizuban kb-

havi nettó 1 milla vagy felett gazdag.

havi nettó 500 körül jómódú.

havi nettó 150 körül átlag.


aztán ezt még lehet kombinálni,hogy a férj-feleség is ugyanannyit hasonlóan keres és mondjuk a havi nettó 500-500al már lehetnek együtt gazdag kategóriások.

2017. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kategóriával az 30 millió nettót keresők és az 1 millió nettót keresők is ugyan abban a kategóriában vannak, pedig jelentős életmódbeli különbség van a két bevétel között... Én hozzávenném pl. a gyerekeket is mert nem mindegy hogy 4-et vagy eguet tartanak el belőle (esetleg annyit sem).
2017. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gazdag,akinek sok a fizetése,hanem akinekkevés a kiadása. Jó példa vagyok erre én: magyar forintban mérve havonta majd 600 ezer nettót keresek külföldön. De az albérlet,autó,életmód és egyéb kiadások miatt jó,ha jó végére marad egy 100asom. Ha valaki megkérdezi,hogy mennyit keresek,tátva marad a szája,hogy "Úúúristen,te 600 nettót viszel haza? Neked jól megy" csak aztán hó végén én se vagyok sokkal előrébb,mint az,aki csak 180-200at keres,de a kiadásait egy százasból tudja fedezni....
2017. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
8/8-as Az életmódod igazítod a pénztárcádhoz azért nem marad hó végére ! Próbáld az igényed lejjebb adni és a jövődről gondoskodni pl aki albérletet fizet annak luxus az autó ! Azért van az hogy 40 évesen is albérletben él és családalapítás sehol ! :D
2017. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!