Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy nőismerősöd ismert modellre hasonlított?

Figyelt kérdés

Pl. nekem van egy magyar ismerősöm, aki hasonlít Nensi B (más neveken: Medina U, Katoa, Foxi Di, Inna, Foxy Di) orosz modellhez. A Microsoft Twinsornot arcfelismerő alkalmazása 76, 82, 87%-os hasonlóságokat hozott ki az arcuk között és minden másban hasonlóak, életkorban is azonosak. Medina U: [link]

Pl. ezek a Femjoy magazin képek, akár Erdélyben, a Pádis-fennsíkon, a Szamos bazár nevű helyen is készülhettek.

Nyilván nem ott készültek, és a két személy sem azonos, csak érdekes, az embernek mindig ez jut eszébe az illetőről, ami fura. Az internet csodája...



2017. okt. 5. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha nagyanyám fiatalon ki köpött Merilyn Monro volt
2017. okt. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra Stan (az egyik exem 1997-es években, Mariann)
2017. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik mentorom Penélopé Cruz-ra hasonlított. Imádtam, mint Embert.
2017. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3.: Az én ismerősöm is rendes és segítőkész, van barátja, nem én. Érdekes, amikor lett volna nála esélyem, nekem nem jött be. Még túl gyerek volt 19-20 évesen. Aztán gyorsan "lecsaptak" rá. Mondanám, hogy "elszúrtam", de nem éreztem iránta semmit, ő pedig kicsit éretlennek tűnt.

(Egyébként a kategória nem igazán jó, ahova a kérdés átkerült, mert részben akt és erotikus modellekről van szó, a fenti képen lévő hölgy is az.)

2017. okt. 5. 13:52
 5/9 Metionin ***** válasza:
Szerintem nem, bár amennyi híres modellt ismerek, valamelyik épp hasonlíthatott is volna :D A nőismerőseim általában nem hozzák a modellektől elvárt külsőt, vagy túl alacsonyak, vagy a súlyuk több. Arcra rám mondták már, hogy hasonlítok a Zooey Deschanel nevű modellre (remélem jól írtam a nevét), de amikor meggugliztam, nekem annyira nem tűnik hasonlónak. Az arcformája, a szeme és a szája igen, de az egész arc egyben valamiért nem.
2017. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki egy az egyben úgy néz ki, mint Sara Sampaio.
2017. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 5.,# 6.: Szoktam arc összehasonlító programokkal játszani, ha van egy ismerősöm, vagy találkozok valakivel, akiről beugrik, hogy hasonlít egy hírességre, vagy fordítva, látok egy ismeretlen arcot a netten és hasonlít valakire, akit ismerek.


Most ez az app tettszik a legjobban, egyszerre több képet is össze tud hasonlítani.: [link]


De ez sem rossz.: [link]


Ez régebbi.: [link]

Sajna a Microsoft TwinsorNot oldal leállt, pedig ez elég hatékonyan ismerte fel az arcokat. :-(

2017. okt. 7. 02:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm,aki Martina Stoessel hasonmás (Violetta)😊😊
2017. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem ismerősöm, de pár éve rendszeresen láttam a buszon egy olyan csajt aki tiszta Katy Perry volt arcra, csak az orra volt más formájú kicsit.
2018. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!