Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt akarom hogy történjen...

Azt akarom hogy történjen valami az unalmas életemben . Egyébként az normális, hogy simán ki tudom kapcsolni a gondolataimat? Lélegzem, ülök, mozgok. és simán nem gondolok semmire . Csak teszem a dolgom akár egy állat.

Figyelt kérdés
Tökéletesen lényegtelen , hogy létezem ebben az egyhangú világban.Mi a francért nem üt be a ménykő vagy mit tudom én ?
2017. okt. 7. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem csinalsz valamit?
2017. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit érzek,amikor nem gondolkodsz?
2017. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzel*
2017. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor csinálj valami klassz, őrült dolgot. Dobd fel magad valami kalanddal. Menj el egy rock koncertre, és rúgjál be. Vagy menj el bicajozni egyedül a természetbe. Ha az erdő közepén kiszúrod a gumikat, és még a kulacsodat is otthon felejtetted, akkor el fog múlni az unalom.
2017. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!