Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom. Ti hogy...

Ma van a szülinapom. Ti hogy ünnepeltétek a legutóbbi szülinapotokat?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

28 éves vagyok.

Konkrétan az elmúlt 10 évben egyszer sem "ünnepeltem" a születésnapom. Volt hogy szinte én magam is elfelejtettem annyira leszarta mindenki.

2017. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bihar Valatonon ***** válasza:
58%
Nekem ez a születésnap téma, néha olyan furcsa, vagy nem s tudom mi volna rá a helyes kifejezés. Sok ismerősnél látom, hogy kiakad teljesen, ha nincs agyonünnepelve az egész. Nálam viszont szinte soha nem is volt gyerekkoromon kívül ez a megszokottnak mondott torta, gyertya sok családtag meg miegymás. Perzse van iszogatás, de általában úgy érzem jobban magam, ha valamit megveszek magamnak, vagy elmegyek valahova ahova régóta szeretnék "ajándékként". Persze kaptam másoktól is ajándékot általában, de valahogy nem érzem azt az összedől a világ, ha nincs 80ezer fénykép arról, ahogy körülöttem forgolódnak ünnepelve.
2017. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Washingtonban voltam éppen, és haverommal kínaiztunk :D :D aztán mikor hazamentem utána volt egy nagyon utó születésnap családdal, de az nem volt semmi extra
2017. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

A legutóbbit egyedül. Mondjuk az az előttit is. Nem mintha nem lennének fontos emberek az életemben, de nálam ez már szinte hagyomány, hogy én akkor magam vagyok és kicsit számot-vetek az elmúlt évvel kapcsolatban.


Boldog születésnapot kedves Kérdező!

2017. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és köszönöm a megköszöntést. :)
2017. okt. 8. 01:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó a 24. volt, rendeltem magamnak egy pizzát, gondoltam kinevezem tortának. :D
2017. okt. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is "csendesen", itthon ünnepelünk.

Van torta és van valami kisebb ajándék (nekem 2 hónap múlva lesz, már említettem, hogy egy bizonyos könyvet szeretnék).

Mivel másik szülinappal egybeesik, kizárt, hogy elfelejtsék:)

2017. okt. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem van 1-2 negatív születésnapi sztorim.


Emlékszem vagy 13-14 évesen az egyik osztálytársam nagy bulit csapott, mindenki ajándékot vitt, torta, zenebona. Nekem meg előtte vagy utána 1-2 nappal volt a születésnapom és kicsit szarul esett már gyerekként is hogy nekem még csak annyit nem mondtak hogy dögöljek meg.


Egyetemi társaságom meg konkrétan a születésnapomon hívott át megünnepelni egy másik srác születésnapját. Úgy hogy nem voltunk igazán jóban, ráadásul neki 3-4 napja volt, csak bepótolták a vizsgák miatt. Baromi megalázó érzés volt, hogy neki személyre szóló ajándék készült, vettek tortát, vettek sört, bort és utólag megtartották az egészet. Minden róla szólt. Én meg ott ültem egy darabig, majd megjegyeztem hogy amúgy nekem van a születésnapom, felálltam és leléptem.


De még csak Facebookon sem ír szinte soha senki. Minden ismerősömnek tele van az üzenőfala ha születésnapja van, rám meg b..szik bárki. Az elmúlt időkben még a családom sem mindig hívott fel...


Szóval engem a születésnap leginkább csak elszomorított, mert tudatosult bennem hogy egy jelentéktelen senki vagyok aki bármikor megdögölhet a kutyának nem fog hiányozni. Mára meg úgy vagyok vele hogy veszek magamnak tortát/süteményt, betolok egy jó filmet, vagy elmegyek egy moziba, múzeumba és megajándékozom magam valami nagyobb dologgal amire vágyom.

2017. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

hatos vicces volt, felpontoztam


Kedves Kérdező, Isten éltessen, ne csak ma! Hanem úgy általában is boldog életet kívánok.


Ez az időszak a számvetés és az új tervek kialakításnak időszak kell legyen számodra. Nem a torta, meg a party meg az ajándékok számítanak (ha az ember már felnőtt) hanem az eltelt idő értékelése és a jövő átgondolása.

2017. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Boldog szülinapot kérdező! Én elutaztam vidékre a legutóbbi szülinapomon, várost néztem, beültem tortát enni egy cukrászdába és vettem magamnak ajándékba egy farmert meg csokit.

Előző válaszoló, így már én is jártam, hogy a főnök összehívta a csoportot, hogy köszöntsünk meg egy kollégát, ajándék, minden, nekem is aznap volt és nem is mondtak egy szót se.

2017. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!