Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit akarhat?

Szerintetek most mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még egy buliban találkoztam, és ott beszelgettünk, meg táncoltunk, aztán bejelölt facebookon, én ráírtam, kicsit beszeltünk, aztán 6 nap múlva rám írt, utána másnap is rámírt. Aztán, mivel már akkor nem nagyon értettem, hogy ìgy mit is akar, megkérdeztem h találkozunk e, es o azt mondta, h mar gondolkodott rajta, de még nem tudja. Aztán meg kb 9 nap múlva megint rám írt, és 2 napig beszeltünk facebookon. Csak nem igazán értem h igy mit akar, mert ugye már többszöris írt, de ilyen komolyabb dolog meg így nem történik. És kérdeztem ezt már tőle, h miert irt, es mindig csak ilyen fura válaszokat adott, hogy hat látta h aktív vagyok, és nem hagyhatott itt, meg ilyenek.

2017. okt. 8. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha unatkozik ìr..de hidd el nem akar semmi komolyat, mert akkor már règ elhìvott volna egy randira.
2017. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!