Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerősömmel pár hónapja...

Ismerősömmel pár hónapja megromlott nagyon a kapcsolatunk, engem okol valamiért amiért nem vagyok hibás. Neki egy ismerőse elkezdett nyilvánosan facebookon oltogatni engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi köze az illetőnek a mi kettőnk közötti konfliktushoz, még is védelmébe vette ismerősömet és lejárat állandóan a fbon holott azt sem tudja miről is van szó csak annyira jófejnek akar tűnni ismerősöm szemében.

Ez már nem az első eset volt, hogy trágár szavakkal illetett és provokált.

Mit lehet tenni ebben az esetben, azon kívül, hogy béküljek ki az ismerősömmel?!

Köszi a válaszokat!



2017. okt. 9. 04:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Facebooknak jelentsd becsületsértésért. Ha nem jön be töröld a barátlistádrol es nemitsd.

Ezek utan ki tanacsolna hogy bekulj vele.

2017. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz kibékülni egy olyan emberrel aki olyan dologgal okol amit nem tettél meg?

Ne békülni akarj hanem tisztázni a félreértést.Ha nem megy,felejtsd el!

2017. okt. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tisztázni fogom de valószínű azzal sem fogok semmit érni. Azért megpróbálom.

2017. okt. 9. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Nehéz elhinni, de két ezer évvel ezelőtt lett feljegyezve hogy jóval győzd meg a gonoszt. Ez azt jelenti, hogy azzal tegyél valami jót aki rosszat mondott rád. Hogy mennyire igaz ez az állítás azt ki kellene próbálnod. Akkor leszel igazán nyugodt ha ezt megteszed! Lehet hogy nem azonnal érzed a hatást, de óriási erő ez. És ez a Bibliában olvasható. Gondolj bele, milyen lehetne ez a világ ha az emberek alkalmaznák ezt.
2017. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!