Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emberre mondják hogy...

Milyen emberre mondják hogy szürke egér?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 16:45
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Akit senki nem vesz észre, vissza húzódó, háttérbe vonuló ember.
2017. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább az átlagosakra.
2017. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szürke egérség öt árulkodó jele.


Semmihez sincs kedved, nem figyelsz oda külsődre, mások sem érdekelnek, ha mégis akkor leginkább kritizálod őket.


Nulla testbeszéd


Görnyedten, sápadtan, smink nélküli arccal szeled az utcákat, még a szemeidből is eltűnt az a bizonyos tűz.


Csak a kritizálás


Kevesen tudnak a kedvedre tenni, ráadásul mindenben hibát találsz, mindenben te vagy a tökéletes mérce. Imádod a pletykákat: meghallgatni és terjeszteni, ugyanez a helyzet, ha mások jellemhibáiról van szó.


A lyukas zokni se zavarna


Az önbizalomhiány egyik legszembetűnőbb megnyilvánulása a rendezetlen, piszkos, igénytelen külső. Ha a hajad fakó, a körmeid nincsenek a toppon és a tíz évvel ezelőtti ruháidat nem dacból hordod, akkor esélyes, hogy te is ezt a tábort erősíted.


„Ki, ha nem én?”


Az „én vagyok a világ közepe” jellegű – egymásra – saját érdemeikkel licitáló személyek egyértelműen alacsony önértékeléssel rendelkeznek.



Akinek a legnagyobb a hangja, annak van a legtöbb komplexusa. A férfiaknál ezt a típust nevezik a macsónak, esetükben sokszor a hálószobában köszön vissza a komplexusuk.


Bárkin átgázolsz


Bármire képes lennél, hogy pénzed és hatalmad legyen, de a saját belső értékeid által nem tudsz érvényesülni? Vigyázz, ez csapda, hiszen a túlzott hajtás és a negatív énkép együttese önrombolásba, sőt szenvedélybetegségbe vezethet.

2017. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki szegény,mint a templom egere...vagy...ööö...

Úgy tudom,az "átlagos" emberekre értik,aztán,hogy ez mit jelent,jó kérdés.Könnyen lehet valakit szürkének,átlagosnak nevezni,de a valóság gyakran csalóka,sőt meg sem fogható.

Sok ember csinálja azt,hogy önmagát hatalmas egyéniségnek,okosnak hiszi,ezzel jogot formálva arra,hogy másokat szürkének tüntessen fel.A valóságban azonban gyakran annyi történik,hogy felvesz egy szürke lencséjű szemüveget,ehhez semmi tudomány,különleges képesség nem szükségeltetik.Tehát egy mások nézőpontból nézve pont ő a szürke egér,hiszen ugyanazt csinálja,mint rajta kívül/vele együtt rengeteg ember.

2017. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!