Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azon gondolkodni,...

Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy kit miért kaptatok az életetekbe?

Figyelt kérdés
Nekem rengetegszer előfordult, hogy negatív emberekkel hozott össze a sors- osztálytárs, munkatárs, lakótárs- és sajnos nem mindig tudtam kilépni egyhamar a helyzetből. viszont amikor igen, akkor próbáltam a pozitív oldalát nézni a dolognak. Most is egy ilyen helyzetben vagyok, és mivel még benne vagyok, nem egyszerű megtalálni, hogy ezt miért is kaptam.

2017. okt. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Minden okkal történik és minden embernek van egy fontos része az életünkben. Ezzel szerezzük a tapasztalatokat. Még nem gondoltam át,hogy kit miért kapok,de tudom,hogy okkal kapom őket és ha nem így,de máshogy úgyis találkoztam volna velük.
2017. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is így gondolom. De akárhogy nézem, a mostani helyzetemet nem értem. Próbáltak győzködni, h kereseek valami szerethetőt a másikban, de nem sikerült. Próbáltam kedves lenni, de nem nagyon talált viszonzásra. Így viszont nehéz elfogadni a helyzetet, és egy ideig még sajnos így marad, ha csak nem történik valami csoda :)
2017. okt. 9. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel eddig találkoztam és megfogtak a személyiségükkel, azoktól mind tanultam valamit és úgy érzem én is adtam nekik valamit. Volt, akivel a találkozás után pár hónapra derült ki, hogy mi is volt a célja (a találkozásnak).

Ezek a kapcsolatok már szinte mind meghaltak, amit saját magamnak köszönhetek. Valamit mindig eltolok.

2017. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Kezdem azt érezni, hogy a negatív emberek pozitív hatással vannak rám. Megmutatták milyen NEM akarok lenni. Kialakítottak bennem egy értékrendet, fejlődött az önuralmam, megtapasztaltam - ami még most is tart - az egyedüllétet és annak rengeteg jó tulajdonságát.

Gondolkodásra sarkalltak, mint ahogy te is, kedves Kérdező.

Sok olyan személy kilépett az életemből akiket szerettem, akikhez kötődtem.

Fájt.

De megtanultam valamit: az élet megy tovább, mint a Gazdálkodj okosan két perc után.

Az élettel is lehet okosan gazdálkodni.

2017. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem csak a negativ embereknel. Sok angyalt is kaptam, es sokszor elgondolkozok, hogy mivel is erdemeltem en ezt ki. :)
2017. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mivel még benne vagyok, nem egyszerű megtalálni, hogy ezt miért is kaptam"


Igen, lehet, hogy csak majd utólag jössz rá. De az is lehet, hogy még mostanában. Az is lehet, hogy sose, csak a másvilágon. Lehet, hogy azért kaptad ezt az egészet, hogy megtanulj rangsorolni: valóban ezen kéne most agyalnom, vagy lenne más, fontosabb/sürgősebb dolgom is? ;-)

2017. okt. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utlso:ez most kellett :)
2017. okt. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!