Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki,...

Szerintetek írjak neki, felvegyem vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Volt gimiben egy nagyon jó barátnőm, jóban voltam az egész családjával.

Jó pár éve nem találkoztam már vele, nem is tartottuk a kapcsolatot, egyszerűen csak megszakadt.


Nemrég regisztráltam facebookra, és ott bejelölt. Ráadásul most vettem eszre, hogy egymás után 2 közeli családtagja is meghalt az utóbbi pár hétben.

Legszivesebben írnék neki, de nem akarom ilyenkor zaklatni, meg már vagy 5 éve nem beszéltünk. Viszont nagyon sajnálom, szívesen segítenék neki, amit tudok.


Szóval szerintetek írjak neki? Hogy venné ki magát?



2017. okt. 10. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Nemrég regisztráltál csak facebookra? Hol éltél eddig, szomáliában?
2017. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem veszíthetsz azzal, hogy írsz.
2017. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ, érdemes volt leírnod.

Igen, nemrég regisztráltam, és akármilyen hihetetlen, eddig is teljes értékű életet éltem, kirakatbarátok és a sok birka nélkül.

2017. okt. 10. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj, aztán majd kiderül hogy mit reagál a megkeresésedre, örül neki vagy nem. Veszíteni valód nincs. Írj rá nyugodtan.
2017. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki nyugodtan. Ha jól veszem ki, nem összevesztetek, hanem egyszerűen megszakadt a barátság, tehát nincs különösebb harag köztetek. Hogy bejelölt Facebookon, az is kicsit azt jelzi, hogy nyit feléd. Szerintem biztos nem bánná, ha írnál neki, sőt jól esne neki. Ki tudja, lehet hogy elkezdetek beszélgetni, és ismét barátnők lesztek. Ez a legjobb, ami kisülhet belőle - a legrosszabb meg az, hogy nem válaszol, vagy nem lesz belőle beszélgetés. De ebben az esetben ugyanott vagy, mint most, tehát vesztenivalód nincs, nyernivalód viszont van. :)


Nekem is volt egy gimis barátnőm, akivel egyetem alatt elszakadtunk egymástól (más városban tanultunk tovább), de aztán ő is felköltözött Budapestre, megkerestük egymást, találkoztunk (4 év után), és most újra az egyik legjobb barátnőm.

2017. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Jaja írj neki, én vadidegeneknek is írok simán, nem hogy régi ismerősnek
2017. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki felrakja magát a facéra, sőt, bejelöl ismerősnek, az nem veheti rossz néven, ha írsz neki. Egy próbát megér. Egyébként lehet, hogy ő is pont olyanokon agyal, mint te. :)
2017. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az igaz barátság nem azzal szakad meg, ha eltávolodtok x időre. Mi ugyanígy voltunk legjobb barátnőmmel és kicsit se neheztelek rá.. És képzeld: Ő lett a legnagyobb támaszom a gyászban ,és szintén két szerettem volt temetve.. Összeteszem a két kezem hogy 2 éve újra egymás nyakára kezdtünk járni (mert hát nonstop együtt vagyunk vagy net szinten). Egyeskének üzenem: Én se vagyok FB-on, pláne amióta meghaltak a szeretteim. Kirakat emberek és barátok mindenhol. Az igaziak meg háttérbe szorulnak ,mert tele a világ hulladék emberekkel.. Tehát kérdező: ne tétovázz, írj neki! :)
2017. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!