Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 23 eves F...

Szerintetek ha 23 eves F vagyok az ciki vagy különc dolognak számít ha nincs komoly barátnőm es valahogy nem is foglalkoztat nagyon a dolog?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ki fejtenéd bővebben a véleményed tenyleg érdekel :)
2017. okt. 12. 23:49
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem számít cikinek. Mindenkinek van egy olyan része az életében amikor egy kis magányra vágyik. Amikor el akar kicsit zárkózni stb..neked most van ez a korszakod. Nincs ezzel semmi gond. Mások véleményével pedig ne foglalkozz.
2017. okt. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igazábol csak ezért foglalkoztat ez a dolog mert család barátok stb. Mindenki ezzel jön hogy van e már barátnőm

De en valahogy nem érzem ezt olyan dolognak hogy enelkül ne lehetne élni sőt

Szeretek azt csinalni amit akarok kötöttsegek nelkül

2017. okt. 12. 23:55
 5/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ciki, ha te annak érzed...én még 30 évesen sem érzem "cikinek", hogy nincs komoly kapcsolatom :)
2017. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 13. 00:26
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem ciki.

Akkor "ciki" ha valaki arra vágyik,és nem jön össze neki semmi.

Sajnos a legtöbb ember hajlamos azt hinni,hogy ha valaki szingli,akkor boldogtalan.

Nem mindenki vágyik társas kapcsolatra.


Én 29 vagyok,de még sosem volt kapcsolatom.Egyszerűen nem tudnám elképzelni,hogy állandóan kötődnöm kell valakihez.

Olyat is ismerek,aki nemhogy párkapcsolat nélkül,de emberi kapcsolatok nélkül is tökre elvan.Nincsenek barátai sem,nem igényli az emberi kapcsolatokat.

2017. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves lány vagyok, és ugyanígy vagyok vele. Mindig olyan fiukkal hozott ossze az elet, hogy a legtobb lany a ket kezet osszetenne erte, de nekem nem kell ez, nem akarok csaladot, mindig inkabb egyedul szerettem lenni. Nem valo egy komoly kapcsolat, csalad, gyerekneveles mindenkinek. Szerintem jo az, ha valaki felismeri ebben (is) a korlatait. Szoval szerintem nincs veled baj.
2017. okt. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nekem az a fura csak hogy tökre szeretem a tarsaságot meg barátokat meg mindent de ez a parkapcsolat dolog valahogy nem vonz hogy en el köteleződjek valaki mellett
2017. okt. 13. 00:40
 10/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Anno 2,5 évig voltam kapcsolatban nem is volt vele bajom, nagyon jól megvoltunk, de aztán amikor jöttek a veszekedések meg egyebek meg a se veled se nélküled szituáció akkor a sok kibékülés végén úgy döntötte másfelé veszem az irányt, és azt választottam, hogy azzal foglalkozom ami leköt, és amit szeretek, élvezek. A mai kapcsolatok meg sokszor nagy szerelem, de mégis olyan kötöttségek amik valamelyik félnek úgyis negatívak. Mindig van kis ez az, de ha megtalálom azt akinél nem kell állandóan mindenről egyeztetni meg szájbarágósan tisztázni mindenféle vélt neki nem szimpatikus dolgot, akkor talán majd fogok valami komolyabba....arról ne is beszélve, hogy sokaknak él egyfajta elképzelés a fejében a másikkal kapcsolatban, és ha az még sincs meg az csak konfliktust szül....
2017. okt. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!