Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg nincsenek más normális...

Tényleg nincsenek más normális értékrendű lányok/nők?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék nem szeretnék senkit megbántani, de ahogy látom a legtöbb(NEM MIND, HANEM A LEGTÖBB) kizárólag a pénzre mennek. Persze megtudom érteni hogy nekik esetleg fontosabb az anyagi biztonság mint hogy szeresse az illetőt.(Persze akinek összejön mindkettő annak gratulálok.)


Viszont létezik még a másik véglet? Akiknek nyílván fontos az anyagi biztonság viszont nem azért kezdenek egy fiúval/férfival beszélgetni mert a legújabb BMW, legújabb Nike cuccok stb.


Ha van ilyen(szeretném azt hinni hogy van.) merre vannak? Mármint ötletem sincs hol lehet ilyen hölgyekkel találkozni, de most nem is ez a fő kérdés... hanem hogy "Vannak?"


Válaszokat előre is köszönöm!


19/F



2017. okt. 13. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
van sok ilyen, csak őket mással lehet megfogni, nem a BMW-vel, vagy a drága cuccokkal...
2017. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy sokan vannak de ennyi megbújnának fent említettek között? Mármint bármerre nézek csak olyanokat látok, persze lehet én nem látom fától az erdőt.
2017. okt. 13. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
te mozogsz rossz körökben, én több ilyet találok, mint pénzéhes r1b1t
2017. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. :) Sosem érdekelt a férjem pénze, amíg csak jártunk, ugyanúgy meghívtam én is 1-1 vacsira, színházra vagy mozira, ahogy ő engem. Utána, mikor az esküvőnket terveztük, akkor sem követelőztem semmiért, leültünk megbeszélni, hogy mekkora a közös keret az eseményre, és azon belül maradva szervezkedtünk. A házasságban már nincs enyém és tiéd, így közös a ház, meg a hozzá tartozó hitel, közösek a kislányunkkal való költségek is és a keresetünk is. Ez szerintem természetes.
2017. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, hogy van olyan rétege a nőknek ,akiknél igenis elsődleges szempont,hogy olyan társat válasszon akinek biztos anyagi háttere van. De ez csak EGY rétege a nőknek és nem kell feltétlenül csak rájuk összpontosítani. Ugyanis rengetegen vannak ,akiknek nem a pénz az elsődleges meghatározó. Szerintem nem jó helyen keresgélsz vagy esetleg külsőre neked pont olyanok tetszenek,akik ilyenek. Egyébként ezt miből látod ,hogy a legtöbb nő ilyen?

Hasonlóakkal találkoztál ,beszélgettél? Vagy miből szűrted le?

19/N

2017. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre őket, pedig - én is - 'létezünk'.

És a hol... bárhol.

Látsz mondjuk hat lányt. Abból három pénzéhes, de a többi nem valószínű.

2017. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 23 éves vagyok, és szeretem ha van mit költeni, ha tudom, hogy van mihez nyúlnom, DE! kizárólag a saját pénzem költöm.

Sosem volt "pénzes" pasim, mert sosem erre mentem.

Kb mintha csak az lenne pénzt a szememben, amit én keresek meg, én dolgozom érte.

Nem is szeretem, ha meghívnak valamire, vagy helyettem fizetnek..

És igen, sok olyan lány van, aki nem a pénzre megy, csak ezeket ne feltétlen a "ancok között keresd..

2017. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Az intelligensebb csajok többsége hosszútávú biztonsága érdekében a normális értékrendű lány vagyok stílust kommunikálja. Nem reklámozzák, hogy szingliként dugnak vagány BMW-s kigyúrt srácokkal (ők a régi harcosok mai megfelelői, kikhez a nők ösztönösen vonzódnak), hanem inkább olyan szolidabb, de azért jól kereső férfit akarnak becserkészni, akivel majd együtt nevelhetnek gyerekeket családi házban. Mellette pedig eljátszák a kulturált, rendes nőt. Viszont több munkahelyen is tapasztaltam már, hogy az ilyen konszolidáltnak látszó csinos, kulturált 30 körüli diplomás nők is mekkora k...vá tudnak válni, ha egy felsővezető (jellemzően multiknál az ilyen 40-50 körüli férfiaknak azért a megjelenésük, fellépésük is rendben van) kinézi őket.
2017. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetemben a legtöbb nő nem a pénzre megy... vagy kb. az egészséges módon. Tehát ha mondjuk gyereket akar, akkor nem egy alkalmi munkákból magát alig fenntartani tudó pasassal jön össze. De egyik sem olyan, hogy luxuskocsi kéne neki vagy minden drága puccos márkának a legújabb darabja.
2017. okt. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Megbújnak a szürke kisegerek között, vagy egyszerűen félre vannak értve.

Az én esetem pl. vicces, engem mindenki aranyásó k. rvának néz, mert a férjem nagyon jól keres, én meg csak itthon ülök háztartásbeliként és "szórom" a pénzét.

Már csak röhögni tudok a gyűlölködésen :D

Egészségügyi okokból nem tudok dolgozni, a férjem pedig nem is enged, mert tudja, hogy csak szenvedek, akkor meg ő is :) Sokáig dolgoztam, aztán még küzdöttem egy darabig, de kénytelen voltam bedobni a törölközőt.

Azt senki nem tudja, hogy jó tíz éve, amikor összejöttünk, még én tartottam el őt vagy két évig. Nagyon szgeény családból jött, nem tudták és nem is akarták támogatni. Okos gyerek volt, hát zavartam tanulni, hagytam érvényesülni és én találtam neki azt a munkahelyet, ami később megindította az életben. Szerencsére így ő szívesen segít most nekem.

Annyira nem szeretem ezt a helyzetet, hogy nem is nagyon szoktam magamnak semmit venni, mindig bennem van az érzés, hogy azért a pénzért ő dolgozott meg, nekem nem jár belőle "luxus". 29/N

2017. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!